Bolest za levým okem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
noren
11.11.11 13:12

Bolest za levým okem

Ahoj holky,
jdu si k vám pro radu, třeba jste se s tím některá setkala. V pondělí mě začalo bolet pod levým obočím a od úterka už mě bolí i oko, ale jako za okem, někde vzadu. Hlavně když chvilku koukám jedním směrem - třeba do počítače, na televizi nebo třeba na někoho. Nejhorší je to v noci, když ho zavřu, nemůžu ani pořádně spát. Nemám to oteklé ani červené, vidím normálně. Dnes jsem šla k nám na oční kliniku, ale nevzali mě bez objednání a mám přijít v pondělí. Kdyby něco, mám si zajet do nemocnice. Netušíte, co by to mohlo být? Nevím, jestli mám vydržet do pondělí nebo radši zajet na pohotovost…navíc mi teď volala máma a vyděsila mě, že její kolegyni jen bolelo jedno oko a už na něj nevidí :-?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
472
11.11.11 13:18

Tak mě takto začíná migréna. Ale pokud na migrény netrpíš, tak to těžko říct :think: …snad někdo poradí co by to mohlo být..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1234
11.11.11 13:27

taky bych řekla migréna, ale trvá to už víc dní… :nevim: mě takhle jednou i začínala nějaká viróza.
Já bych si zkusila vzít ibalgin, nebo algifen, pokud si nezkoušela ještě…
A pokud nosíš čočky, tak bych klidně i jela na pohotovost, mohl by to být zánět z nich…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
noren
11.11.11 13:47

Holky dík…migréna mě taky napadla, včera mi bylo dost špatně a i jsem zvracela, ale myslela jsem, že to s tím nemá nic společnýho…ale zase hlava mě nebolí a trvá to už dost dlouho na migrénu :nevim: Jinak čočky nenosím, ani brýle. Asi počkám a uvidím o víkendu. Jinak dík za rady :huban:

• Citovat
  • Nahlásit
472
11.11.11 13:56

Zkus si zavolat nějakému neurologovi, zda může být nějaký průvodní jev nebo předzvěst migrenózního stavu právě to co popisuješ, aniž by tě ta hlava bolela. To zvracení k tomu by odpovídalo, týdenní migréna také není nic vyjímečného, ale že tě ta hlava nebolí?.. :nevim: Proto je to možná nějaký atipický jev…to by ti právě mohl poradit ten neurolog. Zkus si k nějakému ještě brnknout, určitě ti řekne, zda to migréna je či bez bolesti hlavy ne…Budeš hned vědět na čem jsi. Ale já to typuji právě na migrénu. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
11.11.11 14:07

Ahoj,
tohle má teď moje tchýně, jen za pravým okem - chodí různě po vyšetření a dostala hned neschopenku, zatím neví přesně co to je, jen to že měla zatvrdnutý zánět dutin, tak brala antibiotika, ale bolest nepřestává.
Snad Vám brzy na to přijdou co to je a přestane to bolet! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1234
11.11.11 14:25
noren píše:
Holky dík…migréna mě taky napadla, včera mi bylo dost špatně a i jsem zvracela, ale myslela jsem, že to s tím nemá nic společnýho…ale zase hlava mě nebolí a trvá to už dost dlouho na migrénu :nevim: Jinak čočky nenosím, ani brýle. Asi počkám a uvidím o víkendu. Jinak dík za rady :huban:

tak přesně tohle jsem právě měla, jak jsem psala o začínající viroze, tak to byla nějaká asi střevní chřipka, taky jsem další den od té bolesti zvracela.
Navíc já letěla hned k očnímu, protože nosím kontak. čočky a on teda zánět vyvrátil a ptal se, jestli nejsem třeba nachlazená, nebo něco a já že né..no a další den jsem zvracela, průjem a teplota… takže si myslím, že to byl začátek tady toho… máš to docela podobný…hlavně bych se nebála, že oslepneš, nebo tak něco :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12980
11.11.11 19:44

Mě to takhle bolí od zubů - když mám problém s dásní nebo stoličkou bolest se stěhuje do spánku a za oko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
noren
11.11.11 22:54

Lizbeth, teď jsi mě vyděsila, zubařů se bojim jako čert kříže :mrgreen: Ale zuby mě nebolí, tak to snad bude něco jinýho…

• Citovat
  • Nahlásit
muréna
11.4.12 01:11

krční páteř?

měl jsem podobný problém a byla to nejspíš krční páteř..v každém případě bolest už odezněla..kažopdádně vždycky je nejlepší jít k doktorovi. tzn. v tomto případě oční a neurolog. žádný strach!

• Citovat
  • Nahlásit
lucka12lucka
22.11.13 15:38

bolest hlavy

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte radu, poslední týden mě bolí levá část hlavy.. Většinou je to silnější po ránu, pak to přestane a začne to bolet zase odpoledne vždy to trvá třeba 1 až 2 minuty a pak to zase přestane. Je to docela silná bolest jde to za okem až do zadní části hlavy.. pocituji i trochu bolest oka.. děkuji za jakoukoliv radu.

• Citovat
  • Nahlásit
2154
9.1.14 00:13
@lucka12lucka píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte radu, poslední týden mě bolí levá část hlavy.. Většinou je to silnější po ránu, pak to přestane a začne to bolet zase odpoledne vždy to trvá třeba 1 až 2 minuty a pak to zase přestane. Je to docela silná bolest jde to za okem až do zadní části hlavy.. pocituji i trochu bolest oka.. děkuji za jakoukoliv radu.

taky bych potřebovala poradit… :think: mě to teda většinou bolí přes celý den, i když se chvilku prospim a pak už nemůžu spát, takže bych měla být vyspalá, to bolí…asi zítra zajdu k praktický, sice budu asi za divnou, že tam jdu s bolestí hlavy, ale pro jistotu.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17095
9.1.14 00:24

@krťousová mně se takhle rozjíždí migréna. Začíná bolestí za okem, pak mžitky, na zvracení, beru si hned prášek, ale už se mi stalo, že ani ten na 100% nezabral, prospala jsem se a i tak mi bylo zle. Moje migréna má 3 fáze, rozjezd, vrchol a dojezd a někdy mě trápí i 3 dni. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2154
9.1.14 01:11

@Jazz27 tyjo a máš to často? nechtěla bych to teda mít každou chvíli..ale já prej měla migrénní záchvat kdysi…jednou asi v 15 v létě, to jsem se fakt lekla a pak ještě tak 2× a pak až v těhu a to jsem už volala dr. v těhu, to jsem se fakt bála…měla jsem takovej světlej bod před očima, pak jsem necítila levou půlku obličeje, ruku a nohu, fakt hrůza… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17095
9.1.14 01:20

@krťousová jak kdy, ale už vím, co mi vadí. Třeba ostré slunce, v létě nesmím bez brýlí ani na krok, blesk fotoaparátu taky, někdy hluk. Bylo období, že 3 měsíce nic, pak třeba 2× v týdnu, někdy je to slabší, že ji zaspím a druhý den dobrý, nebo jen nesmím prudce hýbat hlavou, někdy silnější, to nepomůže ani prášek, tma, ani to nejde zaspat, vzbudím se a pořád v hlavě permoníci a kopou a kopou a koupou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat