Změněné chutě - všechno je hořké

veronikamayerova
10.11.11 21:00

Dospělí-změněné chutě-všechno je hořké

Maminky,už jste se s tím někdy setkali? Už čtvrtý den mám naprosto pozměněné chutě.To co jindy bylo sladké ,slané nebo kyselé je teď většinou hořké.Nic mi nechutná a jen obyčejná Mattony (pomerančová) mi chutná jako tonic.Nevíte čím to může být? Nejsem těhotná,ani nejsem po porodu.Děkuji.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13
10.11.11 21:02

Nejedla jsi piniove orisky? Kdysi se mi to stalo a pak jsem nekde na netu cetla,ze to muzou zpusobovat. Casove to sedelo uplne presne. Preslo to tak do tydne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44208
10.11.11 21:02

Může to být problémy se žlučníkem.
Nevím přesně, na jakém principu se toto děje, ale skutečně může jít o zánět žlučníku, pocit „hořka v puse“ buď jen tak nebo při požití čehokoliv je typický pro tyto, většinou vleklé stavy.
Nechala bych se vyšetřit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
veronikamayerova
10.11.11 21:08

No,oříšky jsem neměla.Ono je to nejvice cítit vzadu na jazyku na levé straně.Vidět tam není,takže se mi ani moc nechce k doktorovi.Už jen u klasické kontroly mandlí se dávím natož tohle. :roll: Měla jsem aft na jazyku asi před pěti dny,ale ten rychle zmyzel a navíc byl na špičce jazyka…Jedla jsem všechno co znám-nezkoušela jsem nic nového…

  • Citovat
  • Upravit
veronikamayerova
10.11.11 21:10

Ještě se zeptám…myslíte,že by to mohlo být od zubů?mám panickou hrůzu ze zubaře a trošku mě zlobí moudráci..

  • Citovat
  • Upravit
1760
10.11.11 21:12

Nezačal jsi třeba brát nějaké léky? Mně se toto stalo před pár lety po Stopanginu. Začalo mě bolet v krku, tak jsem si jím kloktla a po dvou dnech všechno bylo buď bez chuti nebo to chutnalo naprosto odporně :poblion:. Trvalo několik dní, než to odeznělo.
Snad to nebude nic vážného.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
veronikamayerova
10.11.11 21:15

Ne ne…žádné léky.Vím,že tohle dělá třeba i Septolete.

  • Citovat
  • Upravit
cher
10.11.11 22:48
veronikamayerova píše:
Maminky,už jste se s tím někdy setkali? Už čtvrtý den mám naprosto pozměněné chutě.To co jindy bylo sladké ,slané nebo kyselé je teď většinou hořké.Nic mi nechutná a jen obyčejná Mattony (pomerančová) mi chutná jako tonic.Nevíte čím to může být? Nejsem těhotná,ani nejsem po porodu.Děkuji.

Má to žena mého otce už hodně dlouho jako důsledek nějaké nemoci, on mi o tom vykládal,ale já to zapomněla, jestli chceš, můžu mu zítra zavolat a pozjišťovat

  • Citovat
  • Upravit
veronikamayerova
10.11.11 23:15
sieta.m píše:
veronikamayerova píše:
Maminky,už jste se s tím někdy setkali? Už čtvrtý den mám naprosto pozměněné chutě.To co jindy bylo sladké ,slané nebo kyselé je teď většinou hořké.Nic mi nechutná a jen obyčejná Mattony (pomerančová) mi chutná jako tonic.Nevíte čím to může být? Nejsem těhotná,ani nejsem po porodu.Děkuji.
Má to žena mého otce už hodně dlouho jako důsledek nějaké nemoci, on mi o tom vykládal,ale já to zapomněla, jestli chceš, můžu mu zítra zavolat a pozjišťovat

To budu moc ráda.Děkuju Vám.

  • Citovat
  • Upravit
cher
11.11.11 07:56
veronikamayerova píše:
sieta.m píše:
veronikamayerova píše:
Maminky,už jste se s tím někdy setkali? Už čtvrtý den mám naprosto pozměněné chutě.To co jindy bylo sladké ,slané nebo kyselé je teď většinou hořké.Nic mi nechutná a jen obyčejná Mattony (pomerančová) mi chutná jako tonic.Nevíte čím to může být? Nejsem těhotná,ani nejsem po porodu.Děkuji.
Má to žena mého otce už hodně dlouho jako důsledek nějaké nemoci, on mi o tom vykládal,ale já to zapomněla, jestli chceš, můžu mu zítra zavolat a pozjišťovat
To budu moc ráda.Děkuju Vám.

Tak jsem volala a ona to má po operaci mandlí a má to teda docela špatné a už dlouho, tak u Vás to bude asi něco jiného :think:, držím palce, ať je to jen lehký přechodný stav.

  • Citovat
  • Upravit
veronikamayerova
11.11.11 08:38

Děkuji moc.

  • Citovat
  • Upravit
14079
11.11.11 08:58

Tohle měla babička po změně léků - dostala nějakou novou kombinaci a asi měsíc bylo všechno hořké. Pak jí dr. nový lék vyměnila a bylo to zase dobré.
Ale nevím, jestli nějaké léky bereš :nevim: .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
veronikamayerova
11.11.11 12:53

ne ne,neberu žádné leky. Asi před týdne jsem si nechávala dělat celkové vyšetření z krve. Vše mám prý na jedničku. Nekouřím,nepiju,jím zdravě.Asi před třemi týdny jsem si léčila zánět nervu v oku. Ale tím to asi nebude ne-když už je to tak dlouho? Jazyk má normální barvu. Je mi dobře a v krku mě nebolí. Teď jsem si vzpoměla-nemohlo by to být z nosního spreje na rýmu? Ten jsem používala jen na noc dva dny.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.