Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Nejedla jsi piniove orisky? Kdysi se mi to stalo a pak jsem nekde na netu cetla,ze to muzou zpusobovat. Casove to sedelo uplne presne. Preslo to tak do tydne.
Může to být problémy se žlučníkem.
Nevím přesně, na jakém principu se toto děje, ale skutečně může jít o zánět žlučníku, pocit „hořka v puse“ buď jen tak nebo při požití čehokoliv je typický pro tyto, většinou vleklé stavy.
Nechala bych se vyšetřit.
No,oříšky jsem neměla.Ono je to nejvice cítit vzadu na jazyku na levé straně.Vidět tam není,takže se mi ani moc nechce k doktorovi.Už jen u klasické kontroly mandlí se dávím natož tohle.
Měla jsem aft na jazyku asi před pěti dny,ale ten rychle zmyzel a navíc byl na špičce jazyka…Jedla jsem všechno co znám-nezkoušela jsem nic nového…
Ještě se zeptám…myslíte,že by to mohlo být od zubů?mám panickou hrůzu ze zubaře a trošku mě zlobí moudráci..
Nezačal jsi třeba brát nějaké léky? Mně se toto stalo před pár lety po Stopanginu. Začalo mě bolet v krku, tak jsem si jím kloktla a po dvou dnech všechno bylo buď bez chuti nebo to chutnalo naprosto odporně
. Trvalo několik dní, než to odeznělo.
Snad to nebude nic vážného.
veronikamayerova píše:
Maminky,už jste se s tím někdy setkali? Už čtvrtý den mám naprosto pozměněné chutě.To co jindy bylo sladké ,slané nebo kyselé je teď většinou hořké.Nic mi nechutná a jen obyčejná Mattony (pomerančová) mi chutná jako tonic.Nevíte čím to může být? Nejsem těhotná,ani nejsem po porodu.Děkuji.
Má to žena mého otce už hodně dlouho jako důsledek nějaké nemoci, on mi o tom vykládal,ale já to zapomněla, jestli chceš, můžu mu zítra zavolat a pozjišťovat
sieta.m píše:veronikamayerova píše:Má to žena mého otce už hodně dlouho jako důsledek nějaké nemoci, on mi o tom vykládal,ale já to zapomněla, jestli chceš, můžu mu zítra zavolat a pozjišťovat
Maminky,už jste se s tím někdy setkali? Už čtvrtý den mám naprosto pozměněné chutě.To co jindy bylo sladké ,slané nebo kyselé je teď většinou hořké.Nic mi nechutná a jen obyčejná Mattony (pomerančová) mi chutná jako tonic.Nevíte čím to může být? Nejsem těhotná,ani nejsem po porodu.Děkuji.
To budu moc ráda.Děkuju Vám.
veronikamayerova píše:sieta.m píše:To budu moc ráda.Děkuju Vám.veronikamayerova píše:Má to žena mého otce už hodně dlouho jako důsledek nějaké nemoci, on mi o tom vykládal,ale já to zapomněla, jestli chceš, můžu mu zítra zavolat a pozjišťovat
Maminky,už jste se s tím někdy setkali? Už čtvrtý den mám naprosto pozměněné chutě.To co jindy bylo sladké ,slané nebo kyselé je teď většinou hořké.Nic mi nechutná a jen obyčejná Mattony (pomerančová) mi chutná jako tonic.Nevíte čím to může být? Nejsem těhotná,ani nejsem po porodu.Děkuji.
Tak jsem volala a ona to má po operaci mandlí a má to teda docela špatné a už dlouho, tak u Vás to bude asi něco jiného
, držím palce, ať je to jen lehký přechodný stav.
Tohle měla babička po změně léků - dostala nějakou novou kombinaci a asi měsíc bylo všechno hořké. Pak jí dr. nový lék vyměnila a bylo to zase dobré.
Ale nevím, jestli nějaké léky bereš
.
ne ne,neberu žádné leky. Asi před týdne jsem si nechávala dělat celkové vyšetření z krve. Vše mám prý na jedničku. Nekouřím,nepiju,jím zdravě.Asi před třemi týdny jsem si léčila zánět nervu v oku. Ale tím to asi nebude ne-když už je to tak dlouho? Jazyk má normální barvu. Je mi dobře a v krku mě nebolí. Teď jsem si vzpoměla-nemohlo by to být z nosního spreje na rýmu? Ten jsem používala jen na noc dva dny.
Maminky,už jste se s tím někdy setkali? Už čtvrtý den mám naprosto pozměněné chutě.To co jindy bylo sladké ,slané nebo kyselé je teď většinou hořké.Nic mi nechutná a jen obyčejná Mattony (pomerančová) mi chutná jako tonic.Nevíte čím to může být? Nejsem těhotná,ani nejsem po porodu.Děkuji.