Bolest žaludku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 29.05.10 19:00
Bolest žaludku?

Ahoj, opět a zas vás prosím o radu. Snědla jsem pizzu a poté mně začalo bolet na levé straně jak končí žebra a trochu i uprostřed. Jsem na začátku těhu a nevím co si na to můžu vzít. Myslela jsem, že zkusím cholagol, ale ten se v těhu nesmí.

Reakce:
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 29.05.10 19:03

Zkus Renie.

leňula2
Echt Kelišová 9029 příspěvků 29.05.10 19:49

Asi ti většina doporučí Rennie. Je to dobrý na pálení žáhy. Ale já jsem z toho :poblion: .

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 29.05.10 19:54

Rennie bohužel doma nemám. Zkusila jsem Coca Colu, tak naštěstí zabrala. Asi mi nesedly žampióny nebo kynuté těsto. Budu muset se asi vyhýbat potavinám těžkým na žaludek. Ale že hned na začátku těhu takové problémy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >