Bolesti břicha, zad - cysta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 17:16
Bolesti břicha, zad - cysta?

Mám takový problém - zajímalo by mě, co by to mohlo být. Cítím takovou tupou bolest v nadbřišku a kolem pupíku, někdy tam cítím i jakoby takové pohyby a šplouchání. Zároveň cítím i takový tlak, jak vystupuje do hrudi a dnes ráno mě k tomu chytly záda - bolest mezi lopatkami. V pondělí mi doktorka diagnostikovala nějakou infekci v krvi a taky v moči, takže nějaký zánět v těle mi probíhá, beru na to ted antibiotika. Mohlo by to souviset s tím? Ještě mě napadlo, zda to třeba není nějaká cysta, je fakt, že ty cykly mám celkem nepravidelné a už mě to párkrát chytlo a MS se pak třeba nedostavila, nebo až se zpožděním. Ale to by to bolelo asi spíše někde jinde, ne? Nebo jestli to není ze stresu, psychiky, hormony? Právě jsem byla v pondělí u doktora, ale tyhle problémy začaly až včera večer, tak kdyžtak půjdu znovu, spíše zda někoho nenapadá, co by to mohlo být…

Reakce:
Magdalenamag
Kecalka 134 příspěvků 14.08.19 17:23

Já jsem cystu zjistila vždycky podle nesnesitelných křížových bolesti zad (totální zablokování) a tlaku v podbřišku. Vždycky se mi potvrdila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 17:29

@Magdalenamag já právě to zas tolik nepoznám, je fakt, že někdy mám menstruaci fakt bolestivou a silnou, ale nevím, zda za to může cysta nebo ne, vím, že se mi nejspíše tvoří, protože na pár prohlídkách mi je doktorka už našla, ale na jiných prohlídkách už zase ne, takže nedokážu přesně říct…ještě mi někdo říkal, že by to mohla být žaludeční neuróza, je pravda, že jsem v těchto dnech hodně hodně ve stresu, tak asi se to projevuje i tím, ale radši se prám i tady, zda někdo nemá zkušenosti

Adrina1
Stálice 56 příspěvků 14.08.19 20:20

Dobry vecer, me na nepravidelnou, bolestivou, silnou a dlouhou ms pomohly bylinkove vlozky a zensky caj. Ted nemam zadne bolesti a přichází jako hodinky. Z 8 dni je 4. Kdyby vas zajimalo vice infa, napiste mi soukromou zpravu :srdce:

Váš příspěvek
Reklama