E. Coli - co vám pomohlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klorane
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 11.08.19 19:33
E. Coli - co vám pomohlo

Maminky, prosím o radu, 3mesice docházím na gynekologii, paleni sliznice v oblasti močové trubice a okolí-z kultivace zjištěna e. Coli, prelecena masti Pimafucort/nejedná se o infekcí močových cest-to je z odběru ok/, po týdnu klidu opět, samozřejmě zítra směr gynda, ale chtěla bych vědět co vám pomohlo, už jsem zoufalá :,(

Reakce:
janickaIII
Závislačka 4611 příspěvků 11.08.19 20:13

@klorane lychorerisnice

klorane
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 11.08.19 20:20
@janickaIII píše:
@klorane lychorerisnice

Dnes jsem koupila čaj, myslíte že kromě pití čaje můžu využít i na oplach?

janickaIII
Závislačka 4611 příspěvků 11.08.19 20:24

@klorane zkusila bych to. Ja pouzivam kapky z Nadeje. Jsou dobre na celkove posileni imunity.

klorane
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 11.08.19 20:31
@janickaIII píše:
@klorane zkusila bych to. Ja pouzivam kapky z Nadeje. Jsou dobre na celkove posileni imunity.

Děkuji, kouknu i na kapky, jak píšete, vůbec netuším jak jsem k tomu přišla a chci se toho zbavit, jen už mě opouští naděje :(

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32686 příspěvků 11.08.19 20:33

@klorane dělá se i v tabletách, ale musí se brát dlouhodobě

klorane
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 11.08.19 20:40
@Tom-Jerry píše:
@klorane dělá se i v tabletách, ale musí se brát dlouhodobě

Děkuji kouknu

llida
Kecalka 496 příspěvků 11.08.19 20:56

U nas jsme meli tyto bakterie ve vode, museli jsme instalovat cisticku…

janickaIII
Závislačka 4611 příspěvků 11.08.19 21:25
@klorane píše:
Děkuji, kouknu i na kapky, jak píšete, vůbec netuším jak jsem k tomu přišla a chci se toho zbavit, jen už mě opouští naděje :(

To je hned. Obcas to byva pri noseni tesneho spodniho pradla apod. nebo nekde z vody. Chce to poradne zalecit ale ta lychorerisnice je podle me nejlepsi a nezatezuje to organismus.

klorane
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 12.08.19 07:43
@janickaIII píše:
To je hned. Obcas to byva pri noseni tesneho spodniho pradla apod. nebo nekde z vody. Chce to poradne zalecit ale ta lychorerisnice je podle me nejlepsi a nezatezuje to organismus.

Právě že vůbec nevím z čeho to mám :( nad všemi variantami jsem přemýšlela… Díky

Váš příspěvek
Reklama