První bezbolestná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AdeliceCZ
Nováček 1 příspěvek 10.08.19 13:38
První bezbolestná menstruace

Zdravím :mavam:, chtěla jsem se zeptat, jestli nemá někdo z Vás podobnou zkušenost. Vždy jsem u menstruace umírala a za den jsem spolykala aspoň 3 Ibalginy, ale včera mi měsíčky skončily a ani jsem nepocitila, že bych je měla. Přišly přesně na den, kravacení bylo taky normální, ale bolest absolutně žádná, ani před a ani během :nevim: Hodně lidí říká, že bych měla být ráda, ale jsem z toho celkem nervózní, tím že to bylo poprvé :think: Parkrát jsem pocítila i návaly horka a bylo mi špatně od žaludku po ránu. S přítelem se o miminko zatím nesnážíme, ale styk máme nechráněný. Mohlo by to znamenat těhotenství? Popřípadě, za jak dlouho si udělat test? Sex jsme měli naposled před týdnem a něco. Děkuji všem za radu :palec:

Reakce:
Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 10.08.19 14:23

Těhotenství bych za tím nehledala.. může to být užíváním hormonální antikoncepce nebo třeba změnou životního stylu, změnou stravy..

Russet
Neúnavná pisatelka 18059 příspěvků 10.08.19 14:32
@AdeliceCZ píše:
Zdravím :mavam:, chtěla jsem se zeptat, jestli nemá někdo z Vás podobnou zkušenost. Vždy jsem u menstruace umírala a za den jsem spolykala aspoň 3 Ibalginy, ale včera mi měsíčky skončily a ani jsem nepocitila, že bych je měla. Přišly přesně na den, kravacení bylo taky normální, ale bolest absolutně žádná, ani před a ani během :nevim: Hodně lidí říká, že bych měla být ráda, ale jsem z toho celkem nervózní, tím že to bylo poprvé :think: Parkrát jsem pocítila i návaly horka a bylo mi špatně od žaludku po ránu. S přítelem se o miminko zatím nesnážíme, ale styk máme nechráněný. Mohlo by to znamenat těhotenství? Popřípadě, za jak dlouho si udělat test? Sex jsme měli naposled před týdnem a něco. Děkuji všem za radu :palec:

Test si udělej, až nedorazí další MS.

Uživatel je online_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1844 příspěvků 10.08.19 16:59

Menstruační bolest hodne i ovlivňuje, jak se stravujes a celkove zdravotni stav(samozrejmne neni to pravidlo), ale nezačala si se v posledni dobe vyhýbat cukru?
Ale je naprostá normalni, ze nekdy trpím bolesti a dalsi mesic ti zvladnes uplne v pohode..

Evkad
Kecalka 263 příspěvků 10.08.19 18:30

Prostě výjimka potvrzující pravidlo. Taky se mi to občas stane.

Váš příspěvek
Reklama