Mykóza a hypoglykémie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 18:55
Mykóza a hypoglykémie?

Ahoj ženy, jdu si k vám pro radu. Mám už cca dva roky neustále mykózy. Nic mi na ně nepomohlo. Tak jsem chtěla vyzkoušet striktní nizkosacharidovou dietu. Problém je, že mi doktor zjistil silnější hypoglykémii a tuto dietu mi zakázal. Nemáte někdo s tímto zkušenosti nebo alespoň radu? Za vše budu moct ráda. :,( :,( :,(

Reakce:
pristelepe
Kecalka 212 příspěvků 08.08.19 19:39

Radu? No musíš jist sacharidy a cukry. Jakmile je vynechaš, tvé tělo bere ze zásob, což muže být pěkný průšvih. Ketóza není nic moc. Na hypo ti stačí sníst i ovoce - jablko, hrusku, zralý banán a doplnit pomalými cukry.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 20:14

@pristelepe jen mi jde o to, že jakmile dám do sebe cukr, ať zdravý nebo ne, zhorší se mi ta mykóza :,(

pristelepe
Kecalka 212 příspěvků 08.08.19 20:22
@Anonymní píše:
@pristelepe jen mi jde o to, že jakmile dám do sebe cukr, ať zdravý nebo ne, zhorší se mi ta mykóza :,(

Víš co… pro zdrave fungování mozku a celé nervové soustavy cukry a sacharidy potřebuješ. Holt si budeš muset vybrat. Ale fungovat v hypoglykemii dlouhodobě nelze. Trpí tím tvůj mozek a stejně tvoje játra vyplaví glykogen. A jsi na tom hůř, než kdyby sis dala normální jídlo. Kup si Canesten, namaz si fr-du, sundej si spoďáry, nos dlouhé sukně a začni jist normálně. Tím pro své tělo uděláš nejlepší službu.

sediza
Závislačka 2716 příspěvků 08.08.19 22:26

Objednejte se na imunologii, existuje autovakcina (kapičky) s oslabenou kvasinkou. U bakterií -lyzátů bakterií to funguje stejně. A prodiskutujte i možnost antimykotik perorálne.

Váš příspěvek
Reklama