Cukání v klitorisu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 04:18
Cukání v klitorisu

Ahoj,
jdu za vámi s takovým dotazem. Už nějakou dobu cítím občas takové cukání/záškuby v klitorisu. Je to hodně nepříjemné, protože se na to musím soustředit a čekat, až to přijde. Občas to nepřijde a to je pak ještě horší pocit, občas kvůli tomu nemůžu vůbec usnout.

Samozřejmě jsem trubka a je mi hloupý jít s tím k lékaři, aby to nebyla nějaká blbost (jinak mě nic v tomto směru netrápí), ale na druhou stranu jsem z toho už fakt nešťastná… :zed:.

Nemáte s tím některá zkušenost? Prosím, za každou radu budu vděčná! :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tecumseh
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 08.08.19 05:37
...

…neznám, ale určitě to bude stejné jako cukání v kládě. Na to je jediný recept, pohonit.

pani.fialka
Kecalka 135 příspěvků 08.08.19 06:32
@Anonymní píše:
Ahoj,
jdu za vámi s takovým dotazem. Už nějakou dobu cítím občas takové cukání/záškuby v klitorisu. Je to hodně nepříjemné, protože se na to musím soustředit a čekat, až to přijde. Občas to nepřijde a to je pak ještě horší pocit, občas kvůli tomu nemůžu vůbec usnout.

Samozřejmě jsem trubka a je mi hloupý jít s tím k lékaři, aby to nebyla nějaká blbost (jinak mě nic v tomto směru netrápí), ale na druhou stranu jsem z toho už fakt nešťastná… :zed:.

Nemáte s tím některá zkušenost? Prosím, za každou radu budu vděčná! :?

Toto se může stávat např. u kvasinkové infekce. Může to být i celkově nepříjemný na dotek, jakoby přecitlivělý. Já být váma, tak za doktorem jdu

Safrik
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 08.08.19 07:31

Taky bych to rekla dr jestli vam to zneprijemnuje zivot..

Safrik
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 08.08.19 07:33

@Tecumseh Jestli mas cukani v klade, tak si di pohonit treba na jiny server. Nejsme na tyhle radoby vtipny kecy zvedave furt dokola :roll:

Nnaud2
Povídálka 47 příspěvků 08.08.19 07:40

Také bych šla k doktorovi!! Ostych v tomto případě není na místě a nežijeme ve středověku ;)

Sleepy.Monkey
Kecalka 352 příspěvků 08.08.19 07:50

Šla bych na gynekologii..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 23:24

@pani.fialka @Safrik @Nnaud2 @Sleepy.Monkey

Je pravda, že na kvasinkové infekce trpím, ale nikdy mi s tím žádný doktor nebyl schopný úplně poradit tak, aby se to nevrátilo.
Navíc, i když vím, že nežijeme ve středověku, vůbec si nedokážu představit, že tohle budu říkat někomu cizímu z očí do očí. Už na to nějakou dobu trpím a příteli jsem to řekla až nedávno a i to mi bylo nepříjemné… A představa, že to říkám sestřičce do telefonu při objednání, je pro mě hrozně “trapná” už teď.
Ale opravdu už je to šílené. Několikatou noc kvůli tomu nespím, jakože fakt skoro vůbec, třeba jen 2-3 hoďky za noc a doma mám 7 měsíční dceru, takže nafurt takhle fungovat taky nemůžu…

iila
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 08.08.19 23:29
@Anonymní píše:
@pani.fialka @Safrik @Nnaud2 @Sleepy.MonkeyJe pravda, že na kvasinkové infekce trpím, ale nikdy mi s tím žádný doktor nebyl schopný úplně poradit tak, aby se to nevrátilo.
Navíc, i když vím, že nežijeme ve středověku, vůbec si nedokážu představit, že tohle budu říkat někomu cizímu z očí do očí. Už na to nějakou dobu trpím a příteli jsem to řekla až nedávno a i to mi bylo nepříjemné… A představa, že to říkám sestřičce do telefonu při objednání, je pro mě hrozně “trapná” už teď.
Ale opravdu už je to šílené. Několikatou noc kvůli tomu nespím, jakože fakt skoro vůbec, třeba jen 2-3 hoďky za noc a doma mám 7 měsíční dceru, takže nafurt takhle fungovat taky nemůžu…

Proč bys to vykládala sestřičce do telefonu? Prostě jdeš na prohlídku.

Nebo u vás na gyndě sestra takové informace vyžaduje? Hm… je teda fakt, že na jedné gyndě, kam jsem chodila, zrovna moc diskrétní nebyli. Sestra vylezla ven do čekárny a ptá se pacientek postupně: Tak s čím k nám jdete? No… už chodím jinam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 00:05

@iila Většinou se právě sestra ptá, proč chci objednat :nevim:. A ač mi návštěva u gynekologa problém nedělá a nestydím se tam, tak tohle téma je mi hodně nepříjemné a vůbec nevím, jak s tím mám přijít.

iila
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 09.08.19 00:22
@Anonymní píše:
@iila Většinou se právě sestra ptá, proč chci objednat :nevim:. A ač mi návštěva u gynekologa problém nedělá a nestydím se tam, tak tohle téma je mi hodně nepříjemné a vůbec nevím, jak s tím mám přijít.

Hmm… „mám nějaké potíže neinfekčního charakteru“…?

iila
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 09.08.19 09:38

… případně „pravidelná kontrola“ či „preventivní prohlídka“ by neprošla?
Ona se možná ptá kvůli tomu, jak moc je to akutní a jestli ti má dát termín co nejdřív, nebo to počká… si představuju.
Zlatá ordinace mýho gynekologa. Tam se objednává online a zaškrtávám tam jenom, jestli jdu na „gynekologickou prohlídku“ nebo „těhotenskou prohlídku“.

pani.fialka
Kecalka 135 příspěvků 09.08.19 09:58

Sestra se pta obecne, aby vedela jak zajistit termin. Pokud jde o preventivku, da normalni. Pokud je podezreni na zanet, krvaceni apod, da urgentni, aby se nic nezanedbalo. Je to jeji zodpovednost, ale nemyslim, ze ceka vysvetleni konkretniho problemu. Proste bych rekla, ze mas nejake gyn. Potize a chces vyloucit infekci nebo jiny problem. Ona uz bude vedet. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 10:05

@iila @pani.fialka
Já si na sestřičky stěžovat nemůžu, ani nechci, ale všechny jsou starší a asi i léta praxe dělají to, že už jim tyto záležitosti nepříjdou nijak intimní. No jsem v tomhle bláznivá… Už několikrát jsem si říkala, že tam musím, ale nikdy jsem se tam z ostychu nedostala :zed:

Bony12
Povídálka 18 příspěvků 10.08.19 21:52

Normálně bych řeklasestre že chci prohlídku, a při té příležitosti bych se potom zeptala doktora, to že ti doktor udělá prohlídku, tím se nic nestane alespoň ti doktor jsisti zda třeba nejde o kvasinkovou infekcí, a sestra úplně nemusí vědět s čím přesně tam jdeš.
Já když se objednávám prez net tak taky píšu buďto recept antikoncepce nebo prohlídka. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama