Nevlhnu dostatečně před sexem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 15:45
Nevlhnu dostatečně

Zdravím dámy. Je mi 22 a před sexem nevlhnu dostatečně. Předehra je, rozpálená jsem, moc chci, ale dole je téměř sucho. Občas málo, občas úplně sucho. Takže to bez slin nejde, kolikrát se to úplně neobejde bez lubrikantu. Čím by to mohlo být a funguje na to něco? Ještě dodám, že děti nemame, s přítelem nám to jde velice dobře (když budeme mluvit jen o posteli tak přímo skvěle) a hrozne mě přitahuje a vzrušuje. Občas je ale tento problém menší překážkou, když jsme někde, kde s sebou lubrikant nemáme nebo ho zapomeneme.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zuzee87
Závislačka 4054 příspěvků 07.08.19 15:48
@Anonymní píše:
Zdravím dámy. Je mi 22 a před sexem nevlhnu dostatečně. Předehra je, rozpálená jsem, moc chci, ale dole je téměř sucho. Občas málo, občas úplně sucho. Takže to bez slin nejde, kolikrát se to úplně neobejde bez lubrikantu. Čím by to mohlo být a funguje na to něco? Ještě dodám, že děti nemame, s přítelem nám to jde velice dobře (když budeme mluvit jen o posteli tak přímo skvěle) a hrozne mě přitahuje a vzrušuje. Občas je ale tento problém menší překážkou, když jsme někde, kde s sebou lubrikant nemáme nebo ho zapomeneme.

bereš nějaké léky nebo hormonální antikoncepci..? :think: je to teď v poslední době nebo „odjakživa“? :think:

opozice
Neúnavná pisatelka 15520 příspěvků 07.08.19 15:49
@Zuzee87 píše:
bereš nějaké léky nebo hormonální antikoncepci..? :think: je to teď v poslední době nebo „odjakživa“? :think:

píše, že jí je 22 roků, tak jaképak odjakživa. :mrgreen: :mavam:

Zuzee87
Závislačka 4054 příspěvků 07.08.19 15:50

@opozice myslím jako „celodobně“ :mrgreen:..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 15:50
@Zuzee87 píše:
bereš nějaké léky nebo hormonální antikoncepci..? :think: je to teď v poslední době nebo „odjakživa“? :think:

HA beru a přijde mi, že je to spíš až v poslední době. Díky tomuhle příspěvku jsem ale začala přemýšlet, jestli to není po změně HA. Tu jsem nasadila novou loni o prázdninách. Ale myslím, že to trvá spíš posledních par měsíců..

opozice
Neúnavná pisatelka 15520 příspěvků 07.08.19 15:54
@Zuzee87 píše:
@opozice myslím jako „celodobně“ :mrgreen:..

v tomto kupodivu neporadím, tohle je i pro mě oříšek, neb jsem se s tím v těchto letech nesetkal. ;)

Zuzee87
Závislačka 4054 příspěvků 07.08.19 15:55
@Anonymní píše:
HA beru a přijde mi, že je to spíš až v poslední době. Díky tomuhle příspěvku jsem ale začala přemýšlet, jestli to není po změně HA. Tu jsem nasadila novou loni o prázdninách. Ale myslím, že to trvá spíš posledních par měsíců..

Myslím, že to klidně může být tím… :think:

Zuzee87
Závislačka 4054 příspěvků 07.08.19 16:00

@opozice kdysi jsem zobala HA 10 let, a co hormony umí udělat s tělem jsem se kolikrát nestačila divit.. Ale tak v případě, že je na děti „nevhodná doba“ je pořád nejspolehlivější (hned po tom neprovozovat sex samozřejmě :mrgreen:).. Já mít problém co zakladatelka, nevědět o ničem co se u mě jiného dlouhodobě v posledních měsících změnilo, tak zkusím změnit HA. Možná ještě přijdou ostatní na něco jiného :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 16:03
@Zuzee87 píše:
@opozice kdysi jsem zobala HA 10 let, a co hormony umí udělat s tělem jsem se kolikrát nestačila divit.. Ale tak v případě, že je na děti „nevhodná doba“ je pořád nejspolehlivější (hned po tom neprovozovat sex samozřejmě :mrgreen:).. Já mít problém co zakladatelka, nevědět o ničem co se u mě jiného dlouhodobě v posledních měsících změnilo, tak zkusím změnit HA. Možná ještě přijdou ostatní na něco jiného :nevim:

Jsem objednaná příští týden na kontrolu u gynekologa, tak se rovnou zeptám. Jo a teď když píšu k te kontrole, tak jsem zapomela dodat, že mám zhoršený nález na čípku, tak třeba by to mohlo souviset i s tím :thinking:

opozice
Neúnavná pisatelka 15520 příspěvků 07.08.19 16:13
@Zuzee87 píše:
@opozice kdysi jsem zobala HA 10 let, a co hormony umí udělat s tělem jsem se kolikrát nestačila divit.. Ale tak v případě, že je na děti „nevhodná doba“ je pořád nejspolehlivější (hned po tom neprovozovat sex samozřejmě :mrgreen:).. Já mít problém co zakladatelka, nevědět o ničem co se u mě jiného dlouhodobě v posledních měsících změnilo, tak zkusím změnit HA. Možná ještě přijdou ostatní na něco jiného :nevim:

všechno je to chemie, která zanechá v těle následky. :zed: Jednou mě řekl primář z interny, že každá tableta obsahuje cca pět škodlivých látek. No a vemte si příklad, kdy např. již starší lidé zobou každý den cca 5-8 tabletek, co to musí s tělem dělat. :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 16:25

Ja teda mam stejny problem od prvniho porodu (takze taky od 22let) bez lubrikantu to nejde vubec. Rikala jsem to gynekologovi a nic zvlastniho na me ani na ty situaci neshledal a krom lubrikantu nic neporadil.
Prasky neberu a nebrala jsem. Tezko rict.
Anonym-nechci tu psat, ze ji mam suchou :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 16:37

Mám to stejně, měla jsem to tak s HA i teď bez HA (neberu ji už 4 roky).
Většinou teda zvlhnu, ale jen tak málo, že by to bez lubrikantu stejně nešlo.
Takže prostě máme lubrikant pořád u sebe a víc to neřešíme. Dá sehnat i balený v malých sáčcích stejně jako kondomy a nosit v peněžence.

opozice
Neúnavná pisatelka 15520 příspěvků 07.08.19 17:09
@Anonymní píše:
Ja teda mam stejny problem od prvniho porodu (takze taky od 22let) bez lubrikantu to nejde vubec. Rikala jsem to gynekologovi a nic zvlastniho na me ani na ty situaci neshledal a krom lubrikantu nic neporadil.
Prasky neberu a nebrala jsem. Tezko rict.
Anonym-nechci tu psat, ze ji mam suchou :mrgreen:

jak se to projevuje, když je suchá? Jen, že tam blbě leze, nebo je to i s bolestí? Oni ti gynekologové to nechtějí moc předepisovat, protože to podporuje vznik polypů. Jedná se o předpis na mast, která je složena z cca 4-5 přípravků, dělají to přímo v lékárně a můžu říci, že ta podpora vlhkosti je veliká. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 20:26

Neporadím, jen že to taky tak mám, už cca 6 let. Tenkrát gynekoložka odmávla, ať používáme lubrikant. Je to OTRAVNÉ, ale víckrát jsem nesebrala odvahu to s někým řešit. :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 10:52
@opozice píše:
jak se to projevuje, když je suchá? Jen, že tam blbě leze, nebo je to i s bolestí? Oni ti gynekologové to nechtějí moc předepisovat, protože to podporuje vznik polypů. Jedná se o předpis na mast, která je složena z cca 4-5 přípravků, dělají to přímo v lékárně a můžu říci, že ta podpora vlhkosti je veliká. :palec:

Blbe se tam leze, dre to, boli. Neni to prijemne ani pro jednoho. A to se musi uzivat porad? Nebo zase to zacne pak fungovat samo? A jak se ta mast jmenuje?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama