Je možné že jsem i po styku stále panna?

Anonymní
7.8.19 01:37

Do odpanění

Chtěla bych se zeptat zda je možné po šestiletém vztahu být stále panna? Jakože mě bývalý přítel málo odpanil a nový doodpanil?? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5918
7.8.19 01:40
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat zda je možné po šestiletém vztahu být stále panna? Jakože mě bývalý přítel málo odpanil a nový doodpanil?? :think:

Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27115
7.8.19 01:57
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat zda je možné po šestiletém vztahu být stále panna? Jakože mě bývalý přítel málo odpanil a nový doodpanil?? :think:

Jestli jsi krvácela, tipovala bych spíš na něco jiného než na nedoodpaněnost. Po 6 letech pravidelného styku se mi to teda moc nezdá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.19 06:22

Já to taky měla na dvakrát, ale s denním odstupem.

• Citovat
  • Nahlásit
Verun83
7.8.19 06:38

Jako ze by te za 6 let vztahu se sexem neodpanil? Tak to by te snad sex pokazde bolel. To si nemyslim

• Citovat
  • Nahlásit
9410
7.8.19 06:46

:think: Ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
7.8.19 07:06
@Anonymní píše:

Může to tak být. Jsou i ženy které „odpadní“ až porod :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
989
7.8.19 07:30

To je divné, ale když byl styk tak už panna nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9893
7.8.19 09:53

Ja bych taky rekla, ze ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
7.8.19 11:03

Predpokladam, ze na gynde si uz byla, kde se urcite lekar ptal, jestli provozujes sexualni zivot. Pochybuji, ze by ti zatajil, ze si jeste panna. Jinak ne, nikdy jsem neslysela, ze by nektera po sestiletem sexualnim vztahu byla jeste panna. Pravdepodobne na tebe novy partnet vic hrcnul, nebo je lepe vybaven, nez ten predchozi.

I kdyz zvlastnosti je na svete plno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
7.8.19 11:15
@Anonymní píše:

Pokud jsi s prvním přítelem neměla sex, pak je to možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama