Opakovaný streptokok ve vagíně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taštička2
Povídálka 18 příspěvků 07.08.19 17:56
Opakovaný streptokok ve vagine

Ahojky prosím potřebuji radu, od minulého roku od února, mi začali gynekokogicke potíže.. šílené svědění v okolí třísel a hráze. Nejdřív jsem myslela že to mám z použití intim gelu, jelikož jsem změnila značku, sice ano zlepšilo se to o mnohem, dokonce se vytratili i příznaky, a chvíli byl klid. Jenže na podzim to udeřilo znovu, a to už jsem upalovala k dr. Ta mi dala prášky, ty mi nezabrali a za 14 dní jsem u ní byla znovu. S tim ze na mě koukala jak na debila, že to musí být ok že jsem dostala prášky.. po zkontrolování uznala že zánět pokračuje, udělala kultivaci a dala mi jiné léky. Jenže mi ze steru vyšly 3 bakterie - toho streptokok.. kapky jsem brala do konce května. Jenže měsíc červen a zase opět problémy. V červenci jsem byla opět u dr, to už byla dost nepříjemná.. stim že mi opět dala léky, a udělala hned kultivaci, kde mi byly zjištěny 2 bakterie. Sice ne úplně ty samé ale streptokok tam furt je.. už mi doporučila probiotika gynocaps a poslední dvě tablety jsem ráno řádně nerozpustene vyčurala :-( nyní stále čekám na kapky. A chci se zeptat co by ste mi doporučili si koupit. Já už jsem z toho na prášky jak to svedi. Už je to rok a pul.. A nemůžu se toho zbavit.. :-( dodržování hygienických zásad a stejně nic

Reakce:
Nora2
Kecalka 246 příspěvků 07.08.19 18:05

Není tak i nějaká kvasinka? Kdyby byla, zkusila bych protikvasinkova dietu. Jinak možná nějaké doplňky na imunitu. Máte stálého partnera?

Ou
Echt Kelišová 9027 příspěvků 07.08.19 18:26

Používáš kondom? Protože pokud ne, tak ti to tvůj partner může znovu a znovu vracet.

Zároveň by ještě stálo za to stavit se na imunologii.

Taštička2
Povídálka 18 příspěvků 07.08.19 18:28

@Nora2
Ano mám stálého partnera, a v čem spočívá prosím ta dieta? Slyším o ní poprvé:-/

Taštička2
Povídálka 18 příspěvků 07.08.19 18:29

@Ou
Ano pouzivam, zkusím tu imunologii děkuji za typ

monique1112
Stálice 72 příspěvků 07.08.19 20:39
@Taštička2 píše:
Ahojky prosím potřebuji radu, od minulého roku od února, mi začali gynekokogicke potíže.. šílené svědění v okolí třísel a hráze. Nejdřív jsem myslela že to mám z použití intim gelu, jelikož jsem změnila značku, sice ano zlepšilo se to o mnohem, dokonce se vytratili i příznaky, a chvíli byl klid. Jenže na podzim to udeřilo znovu, a to už jsem upalovala k dr. Ta mi dala prášky, ty mi nezabrali a za 14 dní jsem u ní byla znovu. S tim ze na mě koukala jak na debila, že to musí být ok že jsem dostala prášky.. po zkontrolování uznala že zánět pokračuje, udělala kultivaci a dala mi jiné léky. Jenže mi ze steru vyšly 3 bakterie - toho streptokok.. kapky jsem brala do konce května. Jenže měsíc červen a zase opět problémy. V červenci jsem byla opět u dr, to už byla dost nepříjemná.. stim že mi opět dala léky, a udělala hned kultivaci, kde mi byly zjištěny 2 bakterie. Sice ne úplně ty samé ale streptokok tam furt je.. už mi doporučila probiotika gynocaps a poslední dvě tablety jsem ráno řádně nerozpustene vyčurala :-( nyní stále čekám na kapky. A chci se zeptat co by ste mi doporučili si koupit. Já už jsem z toho na prášky jak to svedi. Už je to rok a pul.. A nemůžu se toho zbavit.. :-( dodržování hygienických zásad a stejně nic

Hezky vecer. Musi to byt priserne. Prosim, zkuste kontryhelovy cajik a grepove kapicky…prozatim. Napsala bych na stranky pani Podhorne, at vam doporuci nejakou bylinkovou kuru v kapickach. Zkusila bych i vaginalni probiotika.

Taštička2
Povídálka 18 příspěvků 08.08.19 04:04

@monique1112
Je to hrozný, ale ne tolik. Jak se to začalo léčit tak dobrý, ty příznaky už nejsou tak otřesný jak předtím. Ale je to stále neprijemne. Probiotikum jsem měla ten gynocaps. Ji ak moc děkuji zkusím už cokoliv jen aby to zabralo

Eemii
Neúnavná pisatelka 17734 příspěvků 08.08.19 05:47

Nemáš i ureaplasmu?

monique1112
Stálice 72 příspěvků 08.08.19 10:10
@Taštička2 píše:
Ahojky prosím potřebuji radu, od minulého roku od února, mi začali gynekokogicke potíže.. šílené svědění v okolí třísel a hráze. Nejdřív jsem myslela že to mám z použití intim gelu, jelikož jsem změnila značku, sice ano zlepšilo se to o mnohem, dokonce se vytratili i příznaky, a chvíli byl klid. Jenže na podzim to udeřilo znovu, a to už jsem upalovala k dr. Ta mi dala prášky, ty mi nezabrali a za 14 dní jsem u ní byla znovu. S tim ze na mě koukala jak na debila, že to musí být ok že jsem dostala prášky.. po zkontrolování uznala že zánět pokračuje, udělala kultivaci a dala mi jiné léky. Jenže mi ze steru vyšly 3 bakterie - toho streptokok.. kapky jsem brala do konce května. Jenže měsíc červen a zase opět problémy. V červenci jsem byla opět u dr, to už byla dost nepříjemná.. stim že mi opět dala léky, a udělala hned kultivaci, kde mi byly zjištěny 2 bakterie. Sice ne úplně ty samé ale streptokok tam furt je.. už mi doporučila probiotika gynocaps a poslední dvě tablety jsem ráno řádně nerozpustene vyčurala :-( nyní stále čekám na kapky. A chci se zeptat co by ste mi doporučili si koupit. Já už jsem z toho na prášky jak to svedi. Už je to rok a pul.. A nemůžu se toho zbavit.. :-( dodržování hygienických zásad a stejně nic

Jeste me napadlo…nemel by se prelecit i partner?

Taštička2
Povídálka 18 příspěvků 08.08.19 11:21

@monique1112 partner už měl léky

Váš příspěvek
Reklama