Růžový výtok+ krev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 22:04
Růžový výtok+ krev

Ahoj holky, jsem 24DC a dnes jsem přes den měla růžový výtok a večer dokonce i krev když jsem šla na malou.. cyklus mivam velmi dlouhy naposled i 48dni takze MS to podle me nebude..netusite co by to mohlo byt? Diky za odpověď

Reakce:
Malaika1234
Povídálka 16 příspěvků 12.08.19 22:22

Může to být implatanční krvácení, ovulace, když je to takto v půlce cyklu, tak asi spíše ta ovulace, pokud nebyl předtím styk…nebo nějaká hormonální nerovnováha, když máš tak dlouhé cykly, to taky může způsobovat krvácení uprostřed cyklu

Pomerančik123
Povídálka 18 příspěvků 12.08.19 22:38

Dobrý den, nechci založit novou diskuzi tak to píši sem, prosím o radu. Zkoušela jsem tt mama test 10 a oběvila se tam slabá čárka, tak jsem zkoušela digi clear blue ten byl negativní, druhý den sem zkoušela lady max tt i ten byl negativní. Tak my má dr doporučila zkusit zpátky mama test 10 no a tam až po druhým testu se zase oběvila druhá dobře viditelná. Tak nevím co si mám otom myslet ve středu jdu na krev co myslíte? Setkal se někdo stím? Děkuji.

Malaika1234
Povídálka 16 příspěvků 12.08.19 23:05

@Pomerančik123 zkusila bych znovu ten mama test, je lepší testovat to tím samým testem, od stejné značky…případně si počkat na středu na výsledky z krve, ty by to mohly celé rozlousknout ;) nemám s tím zkušenosti, ale co jsem tak četla, možnost tam je…záleží taky kdy testuješ, ráno, večer, kolikátý den cyklu, jakou citlivost mají testy, to vše může hrát roli v tomto

Pomerančik123
Povídálka 18 příspěvků 12.08.19 23:23

No když já se toho strašně bojím že nakonec z toho nic nebude :,( Ale zase na druhou stránku nikdy se my neukázal ani duch na testu ani po 10 hod ne je my to divné jinak dnes sem měla dostat ms zatím nic už se snažíme rok přijde my to věčnost :,(

Malaika1234
Povídálka 16 příspěvků 12.08.19 23:32

@Pomerančik123 jo, to chápu, já to mám spíše naopak, vždy trochu panikařím, zda z toho něco nebude :lol: mimčo ještě ted ne…ale chápu situaci, pokud teprve dneska má přijít menstruace, tak může být ještě brzy na testování, tělo třeba ještě neprodukuje tolik hormonu, ovulace mohla proběhnout o trochu později a tak třeba ještě to není tak silné, ale tak zkusila bych zítra znovu ráno ten mamatest, případně si počkala na tu krev, ta by to už měla vědět přesně ;) držím palce

Váš příspěvek
Reklama