Bolesti v tříslech

Anonymní
6.9.19 20:31

Bolesti "mezi"

Ahoj prosím, myslíte že můžete poradit?
Jsem 29tt a dnes mě nějak chytla bolest normálně tak nějak mezi nohama, ale taková divná, fakt nevím jak to popsat. Jako když bolí modřina nebo namožený sval a přímo v tříslech okolo „spodku“. Bolí to při chůzi až chodím jak kachna. Dá se to, ale bolest je nepříjemná. Nejsem si vědoma ničeho co to mohlo způsobit, tak jestli nemáte typ? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

374
6.9.19 20:36

Taky to teď mám, jsem 31tt a jde mi to až do stehen.Je to nepříjemná tupá bolest.Ale beru to tak, že se tělo chystá na porod a celý spodek pracuje :nevim:
Dokud se nekroutím v křečích s pravidelným intervalem, tak nepanikařim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15313
6.9.19 20:36

Křečová žíla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nowena
6.9.19 20:48

To jsem měla tak od 27tt. Ale teda šlo mi to po celé stydké sponě a do kyčlí. Přesně jak modřina. Spíme na zemi na futonu a zvedání pro mě bylo za trest. Je to jen rozvolňování svalů a úponů, po porodu to přejde. Zeptej se na to lékaře ale byla byh v klidu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
38
6.9.19 20:54

Taky to mam od 29. tydne. Ale rikam si, ze nejspis uz se to pomalu chysta na prichod miminka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
6.9.19 21:13

Stydka spona. Jakoby si to tam mela skripnute, co? Mam to taky cca od 30tt, u predesleho tehotenstvi jsem to mela jeste driv. Je to hodne neprijemne, me boli hlavne kdyz dele lezim, to pak nemuzu vstat. Telo se proste chysta ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1908
6.9.19 21:28

Měla to tak kamarádka v těhotenství, nebo něco dost podobného, poradila jsem ji teplou vodu, né horkou ale teplou, co se snese a je to přijemné, prý to pomohlo, tak zkus :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama