Bolesti na vaječníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monika094
Nováček 1 příspěvek 12.01.18 15:58
Bolesti na vaječníků

Ahoj holky mám takovej intimejsi dotaz. Jsem po porodu 5měsíc. S partnerem jsem měla nechraneny pohl. Stik. Od té doby když spolu spíme cítím přímo jak my naráží na vajecniky a strašně to bolí někdy začnou bolet i sami od sebe. Mám zpoždění ms 10dní. Na gyndu jdu až 18tého a testům moc nevěřím. Máte nějaká podobné zkušenosti?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 12.01.18 16:11

Pět měsíců po porodu se ti teprve rovna cyklus, pokud jsou testy negativní, tak to těhotenství nebude

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >