Bolesti před menzes

2799
25.5.17 19:10

bolesti před menzes

Ahojte, už jsem pročetla staré diskuze, ale zajímá mě i aktuální zkušenosti. Mám 14dní před očekávanou menstruací, každý den, už deset dní :roll: menstruační bolesti. Taková klasika, bolest podbřišku, nafouknutí, potom hlavně bolest kříží a kloubů(kyčle, kotníky).Jediné co mi nesedí, že je to 14dní před, tedy hodně brzo, než obvykle. Máte to někdy taky? nebo stalo se vám to taky vyjímečně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11311
25.5.17 19:15

14 dní před to není kvůli menstruaci, ale kvůli ovulaci.

Jinak si myslím, že by vám docela mohlo pomoci nějaké cvičení na záda a pánev - mojžíšová, hormonální jóga, dobře vedené pilates či orientální tance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
25.5.17 19:23
@Ou píše:
14 dní před to není kvůli menstruaci, ale kvůli ovulaci.Jinak si myslím, že by vám docela mohlo pomoci nějaké cvičení na záda a pánev - mojžíšová, hormonální jóga, dobře vedené pilates či orientální tance.

Kazdy den uz 10 dni kvuli ovulaci? Hmmm, dlouha ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
Verun83
25.5.17 19:27

@axlpol byt tebou zajdu za dobrou fyzioterapeutkou, necham si zkontrolovat kostrc. Pokud bys ji mela hnutou, tudiz panevni svaly v jinem napeti, tak to by mohlo zpusobovat. A pak cvicit rozhodne mojzisovku, na posileni panevniho dna a zafixovani spravne pozice svalu.

Take jsem mela mela hnutou kostrc a nekolik dni pred ms me bolely kycle a brnely nohy. Plus nepravidelny cyklus

Hned po prvni mobilizaci neskutecna uleva a zlepseni vseho

• Nahlásit
  • Citovat
1389
25.5.17 20:11

No že by kvůli menstruaci bolely kotníky a 14 dní předem, to slyším opravdu prvně. Co zajít na gyndu (záněty atd), případně k praktikovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
25.5.17 20:21

@LAlezane ano,samozřejmě zajdu k doktorovi, nečekám vyléčení přes net. ;) ovšem nechci plašit počkám na menzes. Samozřejmě mě to taky přijde divné, tak dlouho před, proto se ptám zda to tak někdo má nebo zažil. Jsme různí, věkem se měníme, jsou různé nemoce či jiné důvody proč tomu tak může být.

@Verun83 píše:
@axlpol byt tebou zajdu za dobrou fyzioterapeutkou, necham si zkontrolovat kostrc. Pokud bys ji mela hnutou, tudiz panevni svaly v jinem napeti, tak to by mohlo zpusobovat. A pak cvicit rozhodne mojzisovku, na posileni panevniho dna a zafixovani spravne pozice svalu.

Take jsem mela mela hnutou kostrc a nekolik dni pred ms me bolely kycle a brnely nohy. Plus nepravidelny cyklus

Hned po prvni mobilizaci neskutecna uleva a zlepseni vseho

chodím na aerobní cvičení+to střídám s běháním kočárkem, ale teď mě to vůbec nebavilo(tak jako před menzes :roll: :lol: )Také dvojčata už jsou těžké, takže možné je vše, nevylučuju že je něco bloklé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
25.5.17 21:54

@axlpol hnutou kostrc ti aerobic ani behani nespravi. Ja chodila roky cvicit, spis to bylo horsi.

• Nahlásit
  • Citovat
2799
25.5.17 22:10

@Verun83 jo, to já vím, že aerobní činost to nespraví,(proto jsem to psala) jsme doma sportovci…ale jestli je to tím, to netuším, ale je to taky možnost.
Sice mimo téma, ale mě takhle trápila kyčel. Stačilo jen si odpočinout, změnit a kyčel je hned lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama