Bolesti při močení

1
30.12.19 06:36

Bolesti při močení

Ahojky, dneska brzy se mi stala taková divná věc. Probudila jsem se s pocitem na čůrání, když jsem se chtěla vyčůrat tak mě začalo strašně bolest v moč. měchýři (podbřišek) a trochu i záda, tak jsem toho nechala a vyšli ze mě asi kapky protože přes tu bolest ani náhodou, v tu chvíli sem se začla. potit, bylo mi zle, ldybych si v koupelně hned nelehla tak bych nejspíš omdlela. Máte stim někdo zkušenost?
Zánět močáku jsem už měla ale takhle to teda neprobíhalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15009
30.12.19 06:46

Muze to byt akutni zanet a muze to byt i neco horsiho. Takze sup sup oblikat a k doktorovi. Tady ti totiz nikdo z nas nepomuze :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1283
30.12.19 06:50

Mívala jsem to sem tam ještě rok po porodu. A taky při MS. Šílená bolest jak kdyby ze mě měly vylézt vnitřnosti. Většinou to bylo ráno a dopoledne už to bylo lepší.
Ale může to mít samozřejmě jakýkoliv důvod, to Ti řekne doktorka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14957
30.12.19 07:01

Já tohle měla u zánětu močáku. Teda už ve fázi, kdy jsem měla nasazená antibiotika a modlila se, aby rychle zabrala. Určitě běž k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16966
30.12.19 07:05

Doktor. Ještě dneska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
30.12.19 08:29

Taky bych tipovala zánět. Jako první pomoc, než se dostaneš k doktorovi, který Ti napíše antibiotika, hodně pít. Ono to při čůrání pálí a řeže, ale to (pokud to zánět je) způsobuje bakterie, která se hrozně rychle množí. Holky se bojí jít na záchod, ale tím, že právě hodně pijou a čůrají dostávají tu bakterii z těla. Ideální jsou různé brusinkové a jiné močopudné čaje. antibiotika by pak měla zabrat poměrně rychle, při dobrém pitném režimu mi obvykle ty bolesti do druhého dne samy vymizely. Ideální je dopřát si klid na lůžku a žádnou velkou námahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
30.12.19 13:43

Tak to si šťastný člověk, že u tebe takhle zánět neprobíhal :D já ho takhle měla pokaždé, takže okamžitě k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat