Bolesti prsou a podprsenka

Anonymni
7.10.08 15:02

bolesti prsou a podprsenka

Ahoj holky,
už mě cca 2 měsíce bolí šíleně prsa.
Rok už nekojím,kojila jsem 20m,ale myslim,že to k tomu není.
V únoru jsem s jedním prsem byla na sonu,ale tam mi nic nenašli,dali mi vitamín E,toť vše.Prso sice časem bolet přestalo,ale za pár měsíců začalo bolet to druhé a pak už i obě.
Je to taková bolest,že si nemůžu lehnout na břicho(pokud pamatuju,je to podobná bolest,jako když mi v pubertě rostly)
Když je prohmatávám,nic nikde nemám,jen ta bolest vyráží jakoby z bradavky,která mi připadá tvrdší.

Když tak nad tím uvažuju,není možné,že by mi vadila vycpávka v podprsence?Nestalo se to některé z vás?
nepř.STEPIK

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
600
7.10.08 15:08

Ahoj anonymní, nemôže to byť skôr z chrbtice? Moja sestra mala bolesti pravého prsníka, bola na vyšetrení a ako diagnózu jej určili práve bolesť chrbtice. Cvičí, chodí plávať a zlepšilo sa to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3156
7.10.08 20:03

Mě to dělá z podprsenky, když si vezmu tu na efekt, která moc nedrží- pak mě bolí taky. Je to i od páteře. Já mám 75 G a nosit takovou zátěž- to je aby nebolely. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
12.5.13 15:54

Ahoj, mě z kostic občas bolela prsa, ale když máš před porodem, může to být i tím možná. Já jak jsem pak začala nosit mateřskou podprsenku bez kostic, problémy přešly a teď mám Belviu, která taky nemá kostice, ale super padne a vypadá a jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14343
12.5.13 18:09

Měla jsem to také. zainvestovala jsem do nového kvalitního prádla a vše OK. a pravda je, že v těhotenství a při kojení jsem dost dlouho kostice vůbec nesnesla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rozmary
13.5.13 09:10

Mám to taky, bolí mě to mezi podpažím a prsem, jenom na dotek, nic jsem si nenašla, bolí to jako skříplej nerv, mám to vždycky třeba týden, pak je zase chvíli pokoj a zase se to vrátí. Podprsenku mám kvalitní, už dva roky nekojím, tak taky nevím od čeho to je, od páteře asi ne, mám miniprsa :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama