Bolesti u sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 08:03
Bolesti u sexu

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, taky trpíte bolestí při sexu? Já u sebe poslední dobou pozoruji, že ač máme polohu jakoukoliv tak to dost bolí, s manželem jsme spolu 9 let celkem, nikdy jsem takové problémy neměla, ale poslední dobou to dost bolí a já se bojím co to může být :-(.

Reakce:
AjkaZ
Kelišová 6512 příspěvků 02.11.14 08:10

Nejaka infekce? Např. kvasinky. Nech si udělat stěr na gynde… A nezapomeň, že je nutne prelecit i partnera.

Pady2
Kelišová 6654 příspěvků 02.11.14 08:10

Ahoj, měla bys jít k lékaři, může to být zánět, ale také endometrioza. Nemíváš velké bolesti při MS a MS silnou?

Nebo je to tím, že to „dře“?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 08:18

@Pady2 při MS bolesti mám, naštěstí ji nemám nějak extra silnou, endometrioza mě už taky napadla, kamarádka na to trpí, a tež na to přišli díky bolesti u sexu… mě to právě bolí při nárazech do děložního čípku, zkoušeli jsme měnit polohy, ale moc to nepomohlo :-(

Pady2
Kelišová 6654 příspěvků 02.11.14 08:23
@Anonymní píše:
@Pady2 při MS bolesti mám, naštěstí ji nemám nějak extra silnou, endometrioza mě už taky napadla, kamarádka na to trpí, a tež na to přišli díky bolesti u sexu… mě to právě bolí při nárazech do děložního čípku, zkoušeli jsme měnit polohy, ale moc to nepomohlo :-(

No, stejně to endom. být nemusí. Jak tu psali, určitě si zajdi a nech si udělat i stěr z čípku, může to být zánět, vřídek, a kdo ví co, snad máš rozumného doktora.

Endometrioza se dá zjistit i z krve, potvrzuje se pak laparoskpicky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 08:43

@Pady2 Doktor je naštěstí v pohodě, hned zítra se k němu cystám, tak snad se tomu příjde na kloub co to je…už loni jsem měla nález v děloze, šlo sice o polyp a masivní krvácení ale od té doby to není nějak moc ok…

Pady2
Kelišová 6654 příspěvků 02.11.14 09:16

Pokud máš za sebou nějaký zákrok, mohou to být i srůsty, které při sexu tahají. Doktor To určitě rozlouskne, tak hlavně, ať je to jen nějaká prkotinka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >