Bolesti v podbřišku, cysta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikol204
Nováček 1 příspěvek 01.11.18 19:15
Bolesti v podbrisku : cysta

Ahoj, je mi 19 let a uz pres rok me trapi bolesti bricha, hodne jsem zhubla a doktori si nevedeli rady co semnou je. Zacalo to tim ze jsem zasla k obvodakovi ze me porad boli bricho, rikal ze jsem hubena a ze bude problem nekde u zaludku, tak mi predepsal prasky na zaludek a na bolest. I po praskach co mi predepsal, bolest neprestala, zasla jsem tam znovu a tam mi rekl ze to bude zrejme zanet slepaku tak me poslal na chyrurgii tak me prohlidly a poslali me do zatce do nemocnice ze mam akutni zanet slepaku ze jdu jak se rika za pet dvanact. V zatci jsem cekala 2 hodiny nez tam prisel nejaky doktor, kdyz me prijal a prohmatal bricho rekl ze mi nic neni, a to mi mel jeste udelat ultrazvuk kdyz jsem se ho na to zeptala tvrdil mi ze ho tam nemaji..
Po tomto jsem se musela objednat na Gastroenterologii, tam mi zavadeli hadicky s kamerou krkem do zaludku, a za par dnu i konecnikem, brali mi krev i moc, cekala jsem mesic na vysledky a nic nenasli. Proto jsem sla i na gyndu, tam mi rekli ze mam cystu jak velkou to mi nerekli. Odesla jsem domu, a problem s bolestma mam porad, tento tyden jsem tam byla znovu protoze mam silne vytoky, bile a tuhe, pan doktor mi rekl ze ta cysta ma 33mm a ze na operaci je malinka a ze mam pockat az praskne sama. brali mi krev a moc v pondeli tam jdu kvuli vysledkum, kdyz jsem se o tom bavila s kamaradkou rekla ze kdyz mi to praskne bude to hodne bolet, a ze by mi na to mel napsat antibiotika.
Ma nekdo prosim zkusenosti s cystou? Popripade jak jste ji lecily? Byl problem s otehotnenim?
Dekuji za vase odpovedi :andel: :) :)

Reakce:

G.a.b.c.a20
Kecalka 343 příspěvků 01.11.18 19:49

Já jsem cystu měla, jak velkou nevím ale taky nebyla velká a dr mi řekl že praskne sama. Napsal mi antikoncepci a měla jsem počkat. Prasknutí jsem vůbec necítila, bylo to pak jako silnější menstruace. Antikoncepci jsem měla brát půl roku a pak vysadit když nebudou žádné problémy. Nato jsem druhý měsíc otěhotněla ;-) takže myslím že se nemáš čeho bát a držím palce aby to i u tebe bylo tak snadné jako u mě :-)

lachtanice86
Kelišová 6384 příspěvků 01.11.18 21:04

@Nikol204 já na cysty trpím už roky. 33mm nic není a prasknutí tak malé cysty jsem ani necítila. Bolest jsem cítila až u větších cyst. Na operaci jsem šla s cystou která měla přes 10cm.

Jandule88
Kecalka 427 příspěvků 05.11.18 13:33

Ahoj,já měla cystu na vejcovodu velkou asi 12-13cm,nevím přesně a musela jsem na operaci.U ní mi zjistili ještě další gyn.problém a to neprůchodnost vejcovodů.Snažili jsme se zrovna o miminko a nešlo to.Pak to vyřešilo umělé oplodnění a mám doma už skoro 5-ti letého lumpa.Další mimčo přislo přirozeně a to mi říkali,že jsem neplodná na 99%:-)Ty se ale neboj,jsi mladá,tak malá cysta sama odejde a otěhotnění taky přijde :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >