Bolesti v rozkroku v 25. tt.

Anonymní
8.1.20 09:25

Bolesti v rozkroku

Ahoj holky.. Prosím moc o radu.. Jsem prvorodička a jsem v 25tt. Mám celkem velké bolesti v levé části rozkroku, jak kdyby v třísle a jde to jak kdyby do pipky, ale jen při chůzi nebo při oblékání. Na dotek nebolí. Četla jsem hodně článků že by se mohla natahovat spona ze stydké kosti nebo že se to tam všechno natahuje a připravuje na porod, ale nejsem si jistá jestli je to ono. Bolest mi trvá asi teprve 2dny ale jsem z toho celkem nervózní, tak můžu působit jak idiotka. Děkuji za rady a názory.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10257
8.1.20 09:28

Jo je to nejspíš stydka kost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1398
8.1.20 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky.. Prosím moc o radu.. Jsem prvorodička a jsem v 25tt. Mám celkem velké bolesti v levé části rozkroku, jak kdyby v třísle a jde to jak kdyby do pipky, ale jen při chůzi nebo při oblékání. Na dotek nebolí. Četla jsem hodně článků že by se mohla natahovat spona ze stydké kosti nebo že se to tam všechno natahuje a připravuje na porod, ale nejsem si jistá jestli je to ono. Bolest mi trvá asi teprve 2dny ale jsem z toho celkem nervózní, tak můžu působit jak idiotka. Děkuji za rady a názory.. ;)

Take bych rekla, ze to je stydka kost. Ja kvuli tomu nemohla skoro ani chodit, jak to bolelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaM
133
8.1.20 09:43

Je to úplně normální. Nepřepínat síly, hodně odpočívat, nenosit podpatky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
8.1.20 09:48

Ahoj, poraď se s doktorem/doktorkou na kontrole, ale já takové bolesti mám od 15tt teď jsem 24+6 a bolesti jsou šílené, problém se vstáváním a chůzí… měla jsem to i v prvním těhotenství, dostala jsem na to vápník (osteogenon) nějak nepomáhá, ale asi pro dobrý pocit doktorů, že s tím něco dělají… v prvním těhu jsem zkoušela i homeopatika, co mi poradila paní na kurzu, ale už si nepamatuju jaké. Jo a teď jsem si trochu zvedla nohy postele a ten tlak na pánev je v noci menší a budím se ráno víc odpočatá… samozřejmě to pak začne znovu, ale dokážu si dojít na záchod přes noc bez bolestivého vstávání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 10:05

Děkuji moc všem… Chvilkami jsem se bála aby to nebylo něco horšího, ale jsem ráda že je to „jen“ tohle.
Ale ano určitě to řeknu doktorovi, abych něco nezanedbala..

• Nahlásit
  • Citovat
553
8.1.20 10:08

Také bych řekla že stydká kost. Mě se rozvolňuje pánev už od 10tt, mám kvůli tomu klidový režim a musím vše opatrně. Občas to bolí tupě, občas bodavě, pár dní to vždycky zlobí a pak přestane a zase dokolečka. Zeptej se na kontrole, mě Dr. řekl, že v druhé polovině těhu je to normální, já hold na sebe musím být opatrnější a pomalu se pohybovat. Jsem teď 22tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama