Bolesti zad 36. týden těhotenství

9454
19.7.15 15:28

bolesti zad 36tt

Ahoj zeny…jdu si pro radu…z patku na sobotu v noci me chytly zada…ale to tak ze brutalne…vicemene nejsem schopna chodit…sedet vydrzim chvilku na mici..ale pak mam opet problem se vratit do lezici polohy…v prvnim tehotenstvi me taky bolivala zada…ale ne takto…ma smysl hledat doktory nebo mam proste vydrzet v horizontalni poloze a snazit se nehybat…diiiky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6185
19.7.15 15:45

@mikitaa Ja měla třeba zablokované mezižeberní svaly a šla jsem. Neni dobrý trpět nějakou bolestí v těhu. Dostala jsem kapačku proti bolesti, prohlídl mě neurolog a chodila jsem na masáže a supeeeer. :mrgreen: Takže být tebou zajdu k dr. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
19.7.15 15:52

Tak to znám :pankac:! Při druhém těhotenství jsem to taky zažila! Když jsem šla k doktorovi, tak mi řekl, že je to v těhotenství normální a přejde to po porodu. Trpěla jsem jako kůň, brečela jsem bolestí a modlila se, ať už porodím. Jenže po porodu to nepřestalo a asi 20 dnů po porodu jsem jednoho rána přibelhala i s kočárem na Neurologii. Doktorka mi řekla, proč jsem tak dlouho trpěla, že jsem měla přijít i v těhotenství, že by mi píchla obstřik, co absolutně neovlivní dítě! Jelikož jsem kojila, tak mi píchla to samé, co by bylo v těho. a do 20 minut bylo po bolestech. Vrátilo se to asi za 3 roky (po cvičení),tak jsem k ní zase naběhla a byl klid! Jestli si z Prahy, poradím, kam jít :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 16:40

Mela jsem od 36tt krizove bolesti ze jsem byla rada, ze dojdu pres cestu do obchodu..preslo to az 14dni po porodu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
19.7.15 18:09

Skoda nejsem z prahy…jsem z jiznich cech..no zkusim si teda brnknout zitra do spitalu do budejic…zacinam mit pocit ze jim nabidnu klidne prst na noze za to ze mi neco daji :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama