Bolestivá menstruace 1. den

15.11.19 10:03

Bolestivá menstruace 1. den

Zdravím vás dámy, máte některá z vás když dostanete menstruaci hodně bolestivou? Netrápí mě bolesti podbřišku, ale hodně v křížích a zádech. Když odpočívám je to lepší, ale první den jsem úplně nepoužitelná, chodit normálně můžu, ale ráda ležím protože mi je takhle lépe. Tyto bolesti v zádech trvají asi 4-5h a pak je to lepší, druhý den a zbytek dní to je už v pořádku. Docela mě děsí endometrióza, dočetla jsem se o ní nedávno a obávám se :roll: Na gyn. prohlídkách nikdy nic závažného nezjistili. Ještě bych dodala že první 3 dny mívám menstruaci silnější, ale nijak mě to neomezuje. Taky ty 3 dny ze mě občas vychází jakoby kousky asi sliznice? Nebo něco takového :think: ale myslím že je to asi normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

215
15.11.19 10:13

Taky mam silnou menstruaci.. Doprovazenou migrenama, bolestma bricha a zad.. Prvni a druhy den byvam na Aulinu.. Ted treba mam prvni menstruaci po porodu, a vcera jsem myslela, ze polezu po ctyrech.. Hruza, des.. Nastesti mi Aulin vzdycky pomuze, sice ma delsi nastup ucinku, ale vydrzi pak dlouho.
To, ze z tebe jdou kousky je normalni..obcas si rikam jestli mi nevypadly,,játra '' :D
Kazdopadne jestli se ti ty bolesti nezdaji, pores to na gyn.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
983
15.11.19 11:32

Ano mam, ocekavam zitra.uz ted mam krece v trislech a v zadech, jak kdybych sla rodit.bez prasku prvni dva dny neziju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
15.11.19 11:48

Myslím, že to je všechno v pořádku ;). Co já bych dala za jeden den bolestí. Trpím minimálně 3 a to brutálně, žádný lék nepomůže, nic. No jo, úděl nás žen :mrgreen:
Každopádně klidně zajdi k lékaři jestli máš pocit, že to není ok :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama