Jak často máte mykózu?

Anonymní
13.11.19 08:17

Jak často máte mykóza

Ahojky, zajímalo by mě, jak často se vám objeví mykóza, já ji měla v září, ale to partner bral antibiotika( oba jsme se prelecili cortimazolem), po kterých jsem měla mykozu před rokem, teď se mi objevila znovu, bez příčiny :think:. Otázka zní, kolik mykóza už je přes čáru mít za rok. Nikdy jsem na ně netrpěla, případně čím mohu podpořit, aby se nevrátili.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5413
13.11.19 08:18

Hele ja ji mela jednou za zivot, a to jeste v tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
802
13.11.19 08:26

Ahoj, dřív jsme ji měla snad 5× do roka. Pak jsem vyměnila partnera ( né kvůli mykóze :smile: ) jsme spolu skoro 2 roky, a mykózou jsem měla asi 3×, z toho teď dvě v těhotenství, jednu mám i teď kvůli antibiotikům, a to mi ještě partner říkal, v lékárně paní doporučuje brát probiotika, a já že nemusím já na tom přece po antibiotikách netrpím, omyl, v těhotenství je všechno možné :smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
13.11.19 08:28

Nez jsem vysadila antikoncepci, mela jsem ji +- 6× do roka. Doktor s tim nic neudela… kupte si boraxove globule a fungicidni mast. Tu mast pouzivejte Vy i pritel. Ty globule pak pouzivejte treba 1× tydne 1, muze se preventivne, je to takova desinfekce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 08:28

Ještě nedávno jsem mykózy nikdy neměla. Letos na jaře jsem si pořídila nové kalhoty na túry do hor. Jenže mi asi nějak nevyhovoval ten materiál, takže pokaždé, když jsem se s nimi vypravila na delší cestu, tak hup a bylo. Kalhoty teď nenosím a mám klid.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.11.19 08:40

No tak jakmile začnou být vedra tak ji mám vždy… jednou jsem ji dostala přes kalhotky od ségry a od té doby na to trpím. Tak nevím tak 10 x do roka? No a teď co nenosí kalhotky a chodím na ostro tak jsem ji měla letos asi 3×

• Nahlásit
  • Citovat
103
13.11.19 12:00

Já mám třeba neustále problémy. Vždycky se vyléčím, chvilku klid a pak to mám znova. Zrovna jsem byla včera na imunologii skrz to a pak doktor mi řekl, že bohužel některé ženské na tohle trpí celý život. Někdo trpí neustále na záněty močových cest, někdo na zánět průdušek atd. takže já mám tu smůlu a furt trpím na tyto záněty ať dělám, co dělám… :roll: A kolikrát to mám za rok snad ani nepočítám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama