Bolestivá tříselná uzlina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 17:32
Bolestivá tříselná uzlina

Zdravím,

chci se zeptat. Mám určité zdravotní obtíže - bolestivou mírně zvětšenou uzlinu na pravé straně, zvýšenou teplotu a rýmu. Cítím se celkově unaveně, pobolívají mě zuby (ale nejsem schopna říct který). Co mě znepokojuje je ta uzlina. Mám jít k dr? Co by to mohlo znamenat?

Reakce:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 17:43

Dneska jsem vsude prvni :mrgreen:

K doktorovi si dojdi, at ti je brzy dobre. Ja mam to same. S tim rozdilem, ze jsem mela zvetsene uzliny na krku. Plus bolest v krku, ryma a teplota max. 38st. Po par dnech bolest krku ustoupila, uzliny se normalizovaly, ovsem mam rymu v dutinach a pekelne me bolely asi 3 dny stolicky vpravo nahore (a to se prave stava, zasahuje to koreny zubu). U nas ve meste to ma snad kazdy druhy tento tyden. No, po tydnu konecne citim zlepseni. Jenze ja k doktorovi ani nesla, stejne prasky nemuzu, jsem v 1. trimestru. Jinak bych si vzdala paralen max (nebo jak se to jmenuje) a byla bych za dva dny v cajku :lol:. Brzke uzdraveni preju :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Kellnerova čtvrtmiliarda? Jen drobné! 5 nejdražších koní světa vám vyrazí dech

Nejbohatší Čech Petr Kellner se postaral o pořádný poprask. Své dceři Anně,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >