Bolestivá tříselná uzlina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 17:32
Bolestivá tříselná uzlina

Zdravím,

chci se zeptat. Mám určité zdravotní obtíže - bolestivou mírně zvětšenou uzlinu na pravé straně, zvýšenou teplotu a rýmu. Cítím se celkově unaveně, pobolívají mě zuby (ale nejsem schopna říct který). Co mě znepokojuje je ta uzlina. Mám jít k dr? Co by to mohlo znamenat?

Reakce:
Myssicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 17:43

Dneska jsem vsude prvni :mrgreen:

K doktorovi si dojdi, at ti je brzy dobre. Ja mam to same. S tim rozdilem, ze jsem mela zvetsene uzliny na krku. Plus bolest v krku, ryma a teplota max. 38st. Po par dnech bolest krku ustoupila, uzliny se normalizovaly, ovsem mam rymu v dutinach a pekelne me bolely asi 3 dny stolicky vpravo nahore (a to se prave stava, zasahuje to koreny zubu). U nas ve meste to ma snad kazdy druhy tento tyden. No, po tydnu konecne citim zlepseni. Jenze ja k doktorovi ani nesla, stejne prasky nemuzu, jsem v 1. trimestru. Jinak bych si vzdala paralen max (nebo jak se to jmenuje) a byla bych za dva dny v cajku :lol:. Brzke uzdraveni preju :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >