Bolestivé pupínky v nose

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
otazniky
Kecalka 164 příspěvků 15.11.14 08:46
bolestivé pupínky v nose

Zdravím, ráda bych se zeptala, zda některé z Vašich dětí někdy trápily pupínky v nose? Jde možná o uhříky, nebo to taky aspoň vypadá, bolí a zarudnutí je vidět i na vnější straně nosu. Já sama to měla asi 2× v životě a už je to opravdu nějaký pátek, nijak jsem to neřešila, jen začervenání maskovala make-upem. Myslíte, že může jít o druh oparu? Pak by mohla pomoci antivirotika…?Moc děkuji za rady.

Reakce:
Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 15.11.14 08:49

Mívám opar, asi je to opar, jen v/na nose. Jsou to spíš puchýřky

otazniky
Kecalka 164 příspěvků 15.11.14 09:11

Puchyřek…ono to vypadá spíše jak uhřík, můžu to taky považovat za opar? Teď jsem to prozkoumala a má to v nosu zarudlé a uprostřed váček s hnisem, možná puchýřek, já fakt nevím. Zkusím ji dát něco na opary, ačkoliv v této fázi už to asi moc platné nebude že?

Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 15.11.14 09:13

Já asi nejsem dobrý rádce, sama nevím, jestli je to opar :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >