Bolí mě spodek - co s tím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 08:50
Bolí spodek.. Co s tím

Ahooj.. Od vcerekska me poboliva spodek, ta kost… Chvíli po ránu a pak vecer. Když vstanu z postele a chci si sednout. Nevíte co by to mohlo byt a nebo čím od toho odpomoct?

Reakce:
Oliverka28
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 1 inzerát 29.12.18 08:58

Mě stydká kost bolela v těhotenství a po porodu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 09:05

@Oliverka28
Ja jsem na začátku těhotenství cca 7 tyden a trochu se bojím co by to mohlo byt. K doktorce jdu az 3.1.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 29.12.18 09:15

Jsem 20.tt a tu kost cítím už docela dlouho. ;)

P4ja
Kelišová 7167 příspěvků 1 inzerát 29.12.18 09:32
@Anonymní píše:
@Oliverka28
Ja jsem na začátku těhotenství cca 7 tyden a trochu se bojím co by to mohlo byt. K doktorce jdu az 3.1.

Nic neobvyklého. Tělo se připravuje na těhotenství.

EliskaBrozik
Povídálka 15 příspěvků 29.12.18 09:33

@Anitramm
Takže neni to nic vážného? :) Ja právě nevim a trochu jsem se vyděsila. Jsem poprvé tehu tak se bojím abych něco nepokazilo :)

P4ja
Kelišová 7167 příspěvků 1 inzerát 29.12.18 09:38
@EliskaBrozik píše:
@Anitramm
Takže neni to nic vážného? :) Ja právě nevim a trochu jsem se vyděsila. Jsem poprvé tehu tak se bojím abych něco nepokazilo :)

Ne není. Tělo se připravuje na těhotenství.

lachtanice86
Kelišová 6931 příspěvků 29.12.18 09:39

@EliskaBrozik je to normální. A počkej na konci těhotenství to už jsem k večeru sotva chodila

Anitramm
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 29.12.18 10:08
@EliskaBrozik píše:
@Anitramm
Takže neni to nic vážného? :) Ja právě nevim a trochu jsem se vyděsila. Jsem poprvé tehu tak se bojím abych něco nepokazilo :)

Není to nic vážnýho. U prvního jsem to měla až ke konci, to jsem ani nevydržela delší dobu stát (třeba u vaření), musela jsem u všeho sedět. Teď mám u druhýho takový tlaky už snad od 3.měsíce. :zed: :lol: Snaž se hodně odpočívat, jiná rada asi není :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >