Borax 5 CH - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
123muminek123
Stálice 81 příspěvků 21.08.19 16:26
Borax 5 CH

Maminky, máte někdo zkušenost s homeopatiky Borax 5 CH na moucnivku?
Děkuji

Reakce:
katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 1 inzerát 21.08.19 22:23

Mam a zabralo:) Mala to donesla rovno z porodnice. Kombinovali jsme Borax5CH, Neocide a pagavit tycinky. Pri kazdem krmeni jsem bud po krmeni vytrela pagavitem nebo natrela Neocidem v pusince. Borax5CH jsem používala na čistění pusinky před krmením, a i průběžně když byla vzhůru mimo krmení - namočila jsem do toho gázu a setřela moučivkový povlak. Pak jsem v tom máčela i každý dudlík plus čistila ručičky. Ručičky i kolem pusinky jsem čistila i jarischem - borovou vodou. Moučivka nám takhle za 4 dny zmizela. Doted v borax namáčím každý dudlík, když ho dávám, a ruce a kolem pusinky čistím borovou vodou. Za mně skvělá alternativa léčby k fialové vodě, tu jsem zavrhla hned.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 22.08.19 07:26

U nás nezabralo. Je spíš na afty a opary. Moučnivka je kvasinka. V homeopatii se léčí stejné stejným, tudíž by se muselo použít homeop. Candida albicans, ale to se u nás prodává jen na předpis. :cert: Zabrala až fialová a to jsem se jí chtěla vyhnout. V lékárně mi řekli, že na to prostě nic jiného není.

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 1 inzerát 22.08.19 08:46

@zuzikka U nás mi právě v lékárně odmítli prodat fialovou, že pro 9denní mimino na moučivku v žádném případě a doporučili ten Neocide a v lékařské poradně ještě k tomu doporučili ten pagavit tyčinky a borax homeo. Tak jsme zkusili a naší malé zabralo.

Váš příspěvek
Reklama