Plavání miminek a OZP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanullllka
Kecalka 289 příspěvků 21.08.19 07:47
Plavání miminek a OZP

Ahoj, chci poprosit, nemáte někdo zkušenost, jestli OZP přispívá na plavání miminek? Někde jsem se dočetla, že snad i jo, ale v tom jejich systému, aby se čert vyznal. Vše shrnul do preventivního programu a jako příklad uvádějí očkování :zed:. Chci se zeptat ještě tady, než jim tam budu odpoledne volat. Moc děkuji za každou odpověď :mavam:

Reakce:
stinga
Echt Kelišová 9117 příspěvků 21.08.19 07:58

@hanullllka klidně tam můžeš zavolat i ráno, od 8 tam budou

lucynka25
Extra třída :D 10311 příspěvků 21.08.19 08:05

@hanullllka já čerpám podle bodů co mám na Vitakartě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 08:07

Pokud mas body na vitalkarte, tak ano, cerpam za plavani syna bezne.

hanullllka
Kecalka 289 příspěvků 21.08.19 08:20

Po čtyřech letech u nich mám teprve 100 kreditů. A to k doktorům chodím pravidelně. 8o Takže to asi nebude tak horký. Moc tomu nerozumím, ale vím, že některé pojišťovny proplacejí část jen tak. :?

Vergle1
Stálice 54 příspěvků 21.08.19 08:54

Pořádně si prostuduj kreditový systém. Kredity mají určitou dobu platnosti. Lze je získat za prevenci u zubaře, praktika. Za kontrolu zdravotního deníku. Za doplnění údajů ve Vitakarte o svém zdravotním stavu. Taky lze kredity převádět mezi např. matkou a detmi. Když si to člověk opravdu hlídá, získá od pojišťovny hodně peněz.

Vergle1
Stálice 54 příspěvků 21.08.19 08:56

A jestli máš miminko pojištěné u OZP, měla jsi na něj novorozenecký kredit a ten mi dal v prvním roce života 3000 Kč na očkování.

Váš příspěvek
Reklama