Bosch MUM 52131

937
29.7.15 09:56

Bosch MUM 52131

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak jste spokojené s tímto kuchyňským robotem, potřebovala bych Vaše rady, zkušenosti atd. Chtěla bych si ho pořídit, nebo mi prosím klidně doporučte jiný, potřebuji hlavně aby robot, sekal na jemno cibuli, ořechy, a vše…Děkuji

Moc Vám děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2755
29.7.15 10:01

Mám BOSCH MUM ale jiný, starší typ. Dostali jsme svatebním darem dokonce 2, takže jeden jsem dala ségře. Obě si ho nemůžeme vynachválit. Používám ho velmi často. Na mletí masa, strouhání zeleniny, strouhanky, míchání těsta…je fakt skvělý. Materiály jsou kvalitní a dobře omyvatelné, takže ti není líto ho vytahovat. Můžu opravdu doporučit. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
937
29.7.15 10:03

Takže myslíte, že novější bude stejně tak dobrý, né-li lepší??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22317
29.7.15 10:07

@Safira77 Tak na nasekání ořechů a cibule bych hledala něco jinýho. Spíš něco jako: http://www.zbozi.cz/…h-msm-6b700/.
Ale mám podobný už asi 6 let a jsem max. spokojená. Na šlehání, strouhání, mixování a mletí masa bezvadný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22317
29.7.15 10:11

Cibuli a další tebou zmíněné dělám na tomto: https://www.mall.cz/…cor-shb-4310?….
Ale znova bych si koupila asi něco lepšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
937
29.7.15 10:15

No to je sice pěkné, ale podle Vás bych těch spotřebičů musela mít doma hafo :-D Jí bych chtěla něco multifunkčního, něco co, bude mít plno funkcí…atd. Takže otázka je, jestli to ten přístroj který jsem uvedla výše splní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 10:22

Ahoj, mám ho - přesně v této 5tkové nejnovější řadě.
Dokoupila jsem si ještě navíc jednu mísu, abych nemusela stále překládat těsta. Např. když dělám sníh z bílků a pak ještě zvlášť těsto - to se v jedné míše nedá.

Za mne super nákup, dělám v tom úplně všechno :) :pankac: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
937
29.7.15 10:27

@Petrusska007 jé, tak to je super a mohla by jste mi říct, jak tedy nakrájí cibuli, ořechy, zeleninu atd? Zvládne těsto a nezavaří se? Mám třeba strach abych tam toho třeba nedala moc, nebo tak, nemám s tím zkušenosti a dostala jste k tomu to CD s těmi recepty?? Pardon za dotazy, ale jsem ráda, že jste napsala a máte přímo tento a můžete mi tedy o něm vše napsat. Předem děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 10:40

Zvládne a nezavaří se, teda pokud se tam nebude míchat beton :mrgreen:

CD k tomu je automaticky.
Zpočátku mi dělalo problém naučit se, jak rychle složit jednotlivé komponenty, ale byla to jen otázka cviků.

A jak nakrájejte zeleninu? Např. na tvrdou zeleninu (mrkev, brambory, celer, okurka atd.) je jeden typ kráječe (kolečka) na měkkou zeleninu (cibule) je ten jemnější typ kráječe (kotouče) Výměna kotouče je v řádu pár sekund, pak se vše strčí do myčky umyt :palec:

K robotovi je kompletní návod a ještě navíc takový velký složený leták s detailním popisem, jak skládat všechny komponenty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
937
29.7.15 10:44

@Petrusska007 Jééé, tak to je super, to jste mi moc pomohla a ještě mne zajímá, kde jste ho koupila a za kolik, z netu a nebo někde v kamenném obchodě??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 11:26

@Safira77 určitě to bylo z netu, ale dneska už netuším odkud - myslím, ze jsem to vzala pres srovnávač na Heureka a tam jsem to vzala z nějakého ověřeného obchodu v akci (jinak náhradní díly - miska apod. jsem dokupovala přes kasa.cz). Cenu už si také ne vybavují přesně, ale bylo to kolem Vánoc něco mezi 6000 - 7000,–. Dneska už bude tento robot asi krapet levnější - vždycky se vyplatí počkat na sezonní výprodeje / což je v lednu a v létě.

Za kolik jej vůbec nabízejí dnes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
937
29.7.15 11:56

Dnes je cca od 4000-5500,– Našla jsem ho teď V OKay myslím za 4150,–Kč? Už se na něj chystám již dlouho, jen jsem ještě právě potřebovala slyšet, nějaké to doporučení a zkušenosti :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 12:38

Tak to je pěkná cena :palec:

Užívej :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 13:10

I já doporučuji, dostala jsem ho k vánocům od prarodičů „do vybavy“ a už na štědrý den jsem ho využívali :D jak je psáno výše, na všechno jsou tam díly a návod velmi podrobný :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
937
29.7.15 13:30

Jééé, tak Vám MOC děkuji, moc jste mi pomohly ženy :-) Objednávám, jsem ráda, že i cena je fajn :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama