Swivel Sweeper MAX - zkušenosti

1493
26.7.15 22:03

Swivel Sweeper MAX - zkušenosti

Ahoj, prosím o zkušenost s tímto zametačem. Opravdu funguje? Vydrží baterie větší úklid?
A proč jsou na netu ceny kolem pětistovky a pak přes tisícovku? Je jedno napodobenina a druhé originál? Nebo je to druhé jen předražené? :think:
Díky všem za jakoukoli zkušenost. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
26.7.15 22:13

Nooo, já mám doma červený Swivel sweeper, co jsem dostala grátis a musím říct, že je to skvělá hračka pro syna, když se mnou vysává :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1256
27.7.15 07:10

Tak Já osobní ho nemám, ale koupila si ho babi. Půjčila jsem si ho, protoze jsme nějakou dobu bydleli na baráku, který měl 259m2 a k tomu male dite, tak jsem si říkala že to bude super pomocník na rychlý úklid. Opak byl pravdou. Nekoupila bych si ho, protoze z plovoucí podlahy mi ty rychle točící se kartáče akorát rozfoukavaly vlasy a chlupy po baráku, takže vysávání s tímto vysavačem neměli význam. Koberce u babi to bere lépe ale žádný zázrak. Klasicky vysavač bych za tento nikdy neměnila :-) a podotýkám ze mela originál za tech 1200 či kolik to presne stalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.15 08:12

Už jsem na této stránce četla recenze je potřeba koupit originál z tv shopu a né padělek co se prodává za 500,– :D já sama nad ním uvažovala, doma plazící dítě, pejsek, mě padají vlasy a dcerka která všude drobí apodobně, ale bylo mi řečeno že on jakoby jen zametá - takže hrubší smetí. Já chci aby to jako i sálo na takový ten jemný prach a podobně. Tak právě zmažuji spíše koupi tyčového vysavače, nejlépe lehkého a bezsáčkového.

https://www.emimino.cz/…eper-103678/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama