Jak vyčistit el. sporák od plastu?

12
24.7.15 01:03

Jak vyčistit el.sporák od plastu ???

Ahoj,
mám trochu problém a potřebuju poradit. Podařilo se mi na klasickou elektrickou plotýnku od sporáku připéct igelitky. Málo vařím, používám jen dvě přední, doteď mi to nevadilo, ale budeme se stěhovat a vracet byt i s kamnama…

Máte nějaký tip jak dostat napečený plast pryč, ale bylo opět funkční??
Už mi to nešlo víc oškrábat. Ředidlo? Písek? Co na to plotýnka?

PS: určitě se ozvou i „jak se ti to mohlo stát???“, tak to napíšu rovnou, ať si ušetříme energii - malá kuchyň+málo vaříš = zadní plotny máš jako odkládací plochu a pak jednou zapneš blbou plotýnku. To bylo smradu :-D :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

merde
24.7.15 07:45

Muzu se zeptat, jak dlouho mas na tom sporaku ty pripecene igelitky? Promin, ale ty musis byt teda dilo. Odkladat na zadni plotynky igelitove tasky a na prednich varit, to je pro me teda prasarnicka.
Lituji toho, kdo vam vubec byt pronajal. Na jeho miste bych si to strhla z depozitu.
Nasla jsem na netu rady z diskuzi, sem vlozit odkaz nemuzu, je to zakazane, tak pohledej sama, ale tezko ti tu bude nekdo neco radit, kor, kdyz sporak neni vas a nikdo nemuze zarucit, jak ta rada dopadne a zda se sporak neznici jeste vic

• Nahlásit
  • Citovat
24.7.15 08:01

To nic, já už takhle rozpekla asi tři plastové mísy. Ale pokaždé šlo o sklokeramický sporák, takže ten plast šel pěkně sloupnout. S klasickou plotýnkou neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32126
24.7.15 08:15

Používám ted ružovou pastu od dedry..je na všechno a snad by mohla pomoct..používám na připečené pánve, na čištění trouby, na čistění spár, zahradní nábytek, na boty, kola, rez prostě všechno no..zkus objednat a vyzkoušet..není to žádná pálka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama