Botičky

51
29.4.04 00:04

Botičky

Ahoj holky!!! Chtěla bych se zeptat, jestli jste některá neřëšila podobný problém a nebo jestli někdo neví nějakou osvědčenou radu…
Malému je rok a už začíná ťapkat. Četla jsem různé články ohledně botiček a podle rad v nich uvedených nepoznal žádnou botu dokud nezačal chodit (zimu jsme přežili v teplých ponožkách a různých látkových botkách). Teď přišla ta velká chvíle a my koupili botičky. Nejdříve vůbec neprotestoval, ale teď si to asi rozmyslel a hned, jak je nazujeme (při obouvání je klid) spustí řev a přestane až když botky sundám (s botkama na noze nemá zájem ani o piškotek, který jinak funguje jako dobrý úplatek). Boty jsou dostatečně velké i široké, nazouvají i zouvají se dobře.
Mám koupit jiné boty (sandálky s posuvnými pásky)? Nebo botky několikrát denně obouvat a zkoušet přemlouvat a vysvětlovat?
Jsem z toho zklamaná, těšila jsem se, že budeme spolu venku ťapkat za ručičku, ale chodit po Praze v ponožkách není ono :-(
Díky za jakoukoliv radu a nápad.
Mejte se krásně!!!
Kíťa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
29.4.04 08:20

Kíťo, možná když mu botičky obuješ až venku, bude mít kolem sebe tolik podnětů, že zapomene na botičky a bude hezky ťapkat. Nám se to povedlo přesně takhle.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama