Reklama

Botičky z obchodu CCS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jamalu
Stálice 66 příspěvků 28.10.10 06:17
Botičky z obchodu CCS

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli jste některá z Prahy a máte nějakou zkušenost s botičkami z obchodu CCS nebo tak nějak je to obchod s obuví hned vedle
Deichmanna v Europarku v Praze 10 - Štěrboholech.
Ptala jsem se prodavaček, jaký je výrobce a řekly, že všechny botičky jsou polské. Zimní vypadaly hezky, nebyly drahé, ale nebyly kožené, jen umělé a vevnitř kožíšek. Nakonec jsem je nekoupila. Bála jsem se, aby si malá neničila nohu. Nemáte s nimi nějaké zkušenosti?
Díky moc za odpovědi.
Ahoj Jana

Reklama

Reakce:

Diggy
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 1 inzerát 28.10.10 08:05

ahoj, já tam koupila dceři zimní boty a začal se nám odlupovat po 14 dnech semiš. byli jsme je reklanovat, vyměnili za nové tak uvidíme jak dlouho vydrží tyto. máme je na střídačku tak snad budou dobré. je fakt že ceny tak jsou příznivé. renča

nozu
Extra třída :D 11587 příspěvků 28.10.10 08:37

Já klárce koupila parádní kozačky. spíš jen do divadýlka a do obchodů. takže na tohle nevadí, že nejsou kožené. Ale na každodenní nošení budu kupovat kvalitní kožené.

Majdula83
Nadpozemská drbna 26890 příspěvků 28.10.10 08:52

Ja odtud mam dvoje boty pro sebe a spokojenost. Nic se s nimi nestalo ani po dlouhodobem denodennim noseni. S detskymi zatim zkusenost nemam…

leonty
Ukecaná baba ;) 1263 příspěvků 28.10.10 09:01

Já jsem malé kupovala na jaře tenisky na venek a te´d je můžu vyhodit. Ale myslím si, že to není nekvalitou, že je malá pěkně zničila na odrážedle, atd..
Ale zimní botičky bych asi kupovala kvalitnější. Můžu se zeptat kolik stály? :wink:

Diggy
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 1 inzerát 28.10.10 09:09

naše stály 400,– ale máme ještě jedny kvalitní takže to budeme střídat.

nozu
Extra třída :D 11587 příspěvků 28.10.10 09:13

klárčiny kozačky stály 550,–
jo, jinak tenisky jsou u nás kapitola sama o sobě. je jedno jestli koupím drahé nebo levné, stejně je klárka totálně odrovná. holt jak z nich vyroste, tak letí do koše.

lemaz
Závislačka 3040 příspěvků 28.10.10 09:17

My jsme tam kupovali asi před pěti lety boty pro manžela. Nebudu to protahovat - reklamace dvakrát neuznána, poslala jsem to soudnímu znalci, který jasně potvrdil, že je to výrobní chyba. A pak cálovali všechno. Už bych si tam nekoupila ani tkaničku.

Anik
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 28.10.10 09:45

ahojki, já tam nakoupila dvakrát, sice v Brně, ale to je asi jedno, pořád je to jedna firma,,, ale jen takové plátěnky s gumovou podrážkou. Holka v nich chodila chvilku do školky, pak v nich prolítala dovolenou a pořád byly OK. Ale byly to naše boty na střídačku. Ovšem i přesto, že vydržely, bych do CCS jako do hlavních pořádných bot nešla, nějak k nim nemám až takovou důvěru, upřednostnuji Deichmana a Humanic.
 A

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 28.10.10 09:56

Mám s CCC tak 4 letní boty a 1 pdzimní a nedávno sem si koupila parádní 2 zimní.Boty tam už kupuju velmi dlouho a nikdy sem reklamovat nemusela.Nic se neodlupuje,ne­láme,neprodře :palec: .Jednou sem akorát měla reklamaci že jsem doma zjistila že se mi ty boty nelíbí,tak sem je tam druhý den vrátila a vzala jiné a taky bez problému :lol:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 28.10.10 09:57

A muj muž si tam kupuje taky a moje maminka taky :lol: .Je to náš oblíbenej krám.Né kvuli cenám,ale kvuli vzhledu.Málo kde si boty vybereme.

Malému kupuji ale jen atestované boty

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >