Reklama

Boty, stélky Hanák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enoulik
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 10.10.10 14:21
Boty, stélky Hanák

Chtěla bych se zeptat na vaše názory na boty a stélky Hanák jak pro děti tak pro dospělé…máte někdo?

Reklama

Reakce:

Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 12.10.10 08:37

Bohužel nemám vlastní zkušenost, stélky i boty mají rodiče, teta (důchodci), a 5-ti letá neteř. Všichni si je nemůžou vynachválit. Teta je nosí pořád a už by ani jiné nechtěla. Hned, jak to půjde jdu alespoň do stélek.
 R.

3HE
Generální žvanilka 21894 příspěvků 12.11.12 14:37

Uplynula již nějaká doba, mám stejný dotaz jako zakladatelka, takže oživuji diskuzi :D
Máte někdo zkušenosti s těmito stélkami? Zejména mě zajímá jejich účinek při léčbě valgozity kotníků u dětí do 4let. Ale budu ráda i za jiné příspěvky :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.12 21:21

Zkušenosti mám, uvěřila jsem a před dvěma lety jsem koupila stélky i obuv nejen pro sebe, ale i pro manžela a syna. Minulý týden jsem navštívila orthopeda, neboť se mi hallux zhoršil, s plochou nohou ani u jednoho z nás žádná změna. Primář na orthopedii mi potvrdil, že to je nesmysl, tak proč se podivuji nad tím, že vložky ani obuv neměly vůbec žadné slibované účinky a názorně mi ukázal, co je pro takovou nohu třeba. Předepsal mi orth. vložky, které mi zhotovili přímo dle mých nohou. Dnes jsem si je vyzvedla a jsou příjemné. Zaměstnance v provozovně, kde mi vložky dělali, jsem stélkami Hanák „pobavila“, i když prý nejsem prvni. Divím se, že je dovoleno prodávat takové zboží, když se jedná o zdraví. Jsem tak naštvaná, že uvažuji poslat všechny boty i samostatné stélky panu Hanákovi s přáním hezkého dne. Jako podnikatel klobouk dolů, takovou propagaci dokáže málokdo. Mrzí mě, že jsme oddálili návštěvu na orthopedii a vyhodily nemalé peníze :-(.

lizaaaaaaaaaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.12 21:28

Já jsem je koupila sobě i všem doma. No, pocity mám rozporuplné. Syn si je pochvaluje, mladšímu je to jedno. Manžel z nich nadšen není a moje osobní zkušenost…když jsem je dala do kozaček, tak v nich prostě nevydržím. Po půl dni dostávám křeče do nohy, minule jsem přemýšlela na školení, že se i přes naprostou nevhodnost vyzuji. Nakonec jsem šla na WC a vložku z boty prostě vytáhla, abych vůbec dožila konce. Nejlíp se mi osvědčily v balerínkách, ale mezi námi - docela drahá legrace na to, je nosit jen v jedněch botech.
Zdravotní efekt v nich neshledávám vůbec žádný. Bude to asi jen dobře podaná reklama…
A boty, co mám s vložkou Ortholite jsou tak o 50% pohodlnější…

3HE
Generální žvanilka 21894 příspěvků 13.12.12 08:25

Díky za reakce… Já jsem je nakonec nekoupila, ptž jsem nebyla přesvědčena o účinku, tady se mi to jen potvrzuje.. dcera už má také ortop. vložky z ortopedie a chodíme cvičit.

lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 02.03.13 11:52

Máte někdo tyto stélky, nějaké nové zkušenosti? Díky, zajímalo by mě, jestli zkutečně pomáhají se srovnáním nohou, ale také se zlepšením celkového zdravotního stavu nebo je to jen podvrh a podvod.

Andrejča24 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.13 20:39

Dnes jsme koupily stélky Hanák do bot synovi, tak zatím nevím… :think:

drobda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.13 19:53
Boty Hanak

Stelky Hanak nosim uz 2 roky. Chvili trvalo, nez jsem si zvykla, ale dnes uz nevim, co jsou bolesti zad a nohou. Nosim je v praci v teniskach/jsem sestricka a mam 12hod smeny/..Doma nosim boty Eva, jsou hezke a pohodlne. Haluxy se mi o neco srovnaly, ne vyrazne, ale neboli.Budu si je objednavat znovu

3HE
Generální žvanilka 21894 příspěvků 04.04.13 07:41

Mluvila jsem s jednou paní, která se stélkami zabývala opravdu hodně intenzivně, sama na sobě je vyzkoušela… záleží na tom, jak ten nositel pociťuje změny na svém těle, které díky stélkám probíhají. Jí to pomohlo, ale její známá měla pak více potíží, více bolesti zad a hlavy. Závisí to opravdu na více faktorech, jestli stélky tělo snese nebo ne.
A právě proto by se neměly dávat malým dětem, ptž ony toto nedokáží posoudit ;)

AnthoniusS
Nováček 1 příspěvek 25.01.16 14:35
Boty Hanák

Dobrý den, chci se podělit o mojí zkušenost s boty hanák. Tenké vložky do komerční obuvi a originál pantofle na doma od pana hanáka nosím už několik let a o jejich účincích bylo napsáno už mnohé…mě to téměř eliminovalo divné loupání v koleni, zlepšila se mi klenba a na chůzi jako by potřebujete méně energie.
Teď přijde to ALE! Před dvěma lety na Vánoce jsme si s manželkou koupily nové konopné boty od p. hanáka s názvem Active, nosily je jen v létě a velmi málo(opravdu nosím boty podle použití, do přírody si bílé kecky hanák neberu!)a na konci druhého léta se u manželky bot propadla podrážka ale mé jsou v pořádku a to jsem jim dal o hodně více zabrat. Reklamace v rámci dvouleté záruky u p. hanáka dopadla tak, že se jedná o ukončenou životnost a neuznal ji. Má argumentace, že moje stejné a o hodně více nošené boty jsou v pořádku dopadla tak, že manželka prý chodí přes patu a může si za to sama…tak jsem oponoval, že manželka nosila jeho tenké vložky do uzavřené obuvi v botách z hypermarketu za pár stokorun a nikdy se takhle rychle nerozpadly…vše marné, p.hanák už se mnou nekomunikuje.
Tak já tedy zůstanu u tenkých vložek super duo od p. hanáka a budu si je dávat do své oblíbené obuvi kde vím, že tam jeho vložka dobře sedí a mám je vyzkoušené že vydrží dlouho jako nové.
Zdravím Vás všechny a přeji více českých dobrých firem, kde si zákazníka váží :?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >