Botky, botičky

24.3.20 13:12

Botky, botičky

Hezký den maminky
Vybírám botičky pro dceru má 21 měsíců a koukám po jarních. Narazila jsem na stránkách od Bati na značku Bubblegummers. Posílám i boty s odkazem. Cena je opravdu pěkná, boty vypadají luxusně ale víc než tyhle dvě věci me zajímá nejvíc kvalita. Můžete mi poradit??
https://www.bata.cz/…vymi-detaily?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
828
24.3.20 13:55

Já mám podobně starou dcerku a koupila jsem jí na jaro Geoxy, kožené a jsou super. U Bati se dají koupit dobré boty, ale chce to si je osahat, zkusit ohebnost podrážky. Na podzim jsem tam boty koupila a spokojená jsem nebyla. Prodavačka mě přesvědčovala jak je má malá dobré a byly malé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29324
24.3.20 14:04

@Petkaelik jaké geoxy jsi koupila? já co jsem viděla na eshopech, tak byly celoroční pro takto malé děti všechno umělina…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29324
24.3.20 14:06
@specialdmartina85 píše:
Hezký den maminky
Vybírám botičky pro dceru má 21 měsíců a koukám po jarních. Narazila jsem na stránkách od Bati na značku Bubblegummers. Posílám i boty s odkazem. Cena je opravdu pěkná, boty vypadají luxusně ale víc než tyhle dvě věci me zajímá nejvíc kvalita. Můžete mi poradit??
https://www.bata.cz/…vymi-detaily?…

nejsou kožené, to by mi vadilo. proto ta nízká cena :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
24.3.20 14:17

@specialdmartina85

Koupila jsem v kamenné prodejně, ty moje už tam nejsou, ale tyhle jsou podobné. V tom popisu teda neni vše z kůže, ale mi se zdá, že je kožené mám
https://www.detskeboty.cz/…bc-c9002.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29324
24.3.20 14:36

@Petkaelik to vypadá že kožený je jen ten proužek semišový :nevim: geox má hezké boty, ale právě většinou nejsou kožené. Což je u zavřených bot dost mínus. A na to jak jsou drahé…kupovala jsem tam jen otvřené letní sandály pro starší dceru, 1600 a umělina… no ale byly pěkná, dobrá podrážka a blikaly :lol: Ale u těch zavřených bot chci kožené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
24.3.20 14:45

Mozna by stalo zato, precist si neco o spravnem obouvani :think: takove tuhe boty s neuveritelne vysokou podrazkou pro tak male dite, co se vpodstate jeste uci chodit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2489
24.3.20 14:59

@hapolda Hele některým to nevysvětlíš. Já znám jednu co holce dává od Crocsy. Ta holka má dva roky a jak začala chodit, už jí to lupla. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2489
24.3.20 15:00

@specialdmartina85 Pro takhle malé dítě to nejsou vhodné boty. Zkus se podívat třeba na DD step, to je kompromis mezi normální botou a barefoot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29324
24.3.20 15:02

@lea79 jj, ty se mi taky líbí. Kožené a ne tak tuhá podrážka. Zastánce úplných barefoot nejsem, ale něco mezi je pro mně ideál. Tyto Baťovské fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.20 15:07

@lea79
já, se jen zeptala.
Opravdu jsem měla možnost se tu přesvědčit otom ze se tu některý matky chovají jak naprostý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
24.3.20 15:11

DD step jsou fajn, vhodne na vysoky nart, na nizzi treba Jonap. Maji BF i neBf, nebo camper, ale ty jsou drazsi. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2489
24.3.20 15:21

@specialdmartina85 Však já Ti normálně odepsala a poradila. Boty pro malé děti bych řešila v obchodě, což teď není možné. Tak se zkus podívat podívat na ty DD stepy nebo Rak, Fili. A pokud by šlo o cenu, je možná lepší koupit kvalitní bazarovou než novou nevhodnou. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2489
24.3.20 15:23

@veria Já taky nejedu barefoot, ale ten kompromis je fajn. Starší měl i Protetika a teď má Fili. Mladší jede od začátku DD step.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
24.3.20 15:32

Mě by zajímalo jak dlouho vaše děti ty d. d. step nosily. Malá měla na podzim celoroční kožené vel 22. Na zimu měla jejich zimní 23 ( tam ta podrážka taky žádný zázrak) a teď má Geox 24, ale d. d step jsem našla jen do velikosti 24 a jsou určitě menší. Myslím, že cílem diskuze bylo poradit a ne to tu hrotit. Zakldatelka tu napsala právě proto, že se teď do prodejny nedostane. Na mallu maji teď na geoxy slevu -25% před týdně měli na Proetiku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama