Boty z decathlonu

80
29.12.19 21:48

Boty z decathlonu

Pěkný večer ženy, vybírám boty pro syna 6 let. Adidas co má jsou hned promáchané. Zaujaly mě tyto z decathlonu, máte je někdo? https://www.decathlon.cz/…8544386.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24963
29.12.19 22:08

Nemám tyhle, ale podobné, též zimní v dámské verzi…Jsem s nimi opravdu spokojená..Navíc mají vyšší a dosti hrubou podrážku, takže brání uklouznutí a odspodu mi není zima.
Doplnuji, jsou opravdu spíš na úzkou nohu, což mě konkrétně nevadí.

Příspěvek upraven 29.12.19 v 22:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
29.12.19 22:18

@ňou Krásný večer, my je doma nemáme, ale neteř je má v černý barvě. A brácha právě říkal, jak jsou pohodlný, že to jsou snad první zimní botky, co si sama obuje a hrozně dobře se v nich chodí. A podle všeho jsou i teplý, protože mi o víkendu přistála mms neteře z hor, kde je měla na nožičkách. Asi bych se toho nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2812
29.12.19 22:24

Delaj je na uzky nozky a na nizky narty. Nase holka tam zkousela nejaky ten tip bot a na prd. Kvalitativne bych jim ale verila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
29.12.19 22:28
@Hamouzka píše:
@ňou Krásný večer, my je doma nemáme, ale neteř je má v černý barvě. A brácha právě říkal, jak jsou pohodlný, že to jsou snad první zimní botky, co si sama obuje a hrozně dobře se v nich chodí. A podle všeho jsou i teplý, protože mi o víkendu přistála mms neteře z hor, kde je měla na nožičkách. Asi bych se toho nebála.

Tak to zní dobře. Akorát syn má úzkou nohu tak s tím pak je problém že mívá boty volnější. Hlavně aby nebyly hned mokré, nějakou memránu mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
29.12.19 22:30
@Micaella22 píše:
Delaj je na uzky nozky a na nizky narty. Nase holka tam zkousela nejaky ten tip bot a na prd. Kvalitativne bych jim ale verila.

Máme od nich letní tenisky a ty jsou úzké to je pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6371
29.12.19 22:34

Kluk má jiné zimní z Decathlonu a v pohodě. Nepromoknou a jsou pohodlné, sedí mu dobře. Nohu má spíš užší. Kupovali jsme je už i vloni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
29.12.19 22:35

@ňou teď jsem bráchovi posilala sms. Botky jsou nepromokavý a i se slabší ponožkou hodně teplý. Ideální do sněhu. Až holka odroste určitě půjdou do těch samejch větších. Můžou doporučit. I cena je přijatelná. Tak snad ti to pomohlo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
29.12.19 22:43
@Hamouzka píše:
@ňou teď jsem bráchovi posilala sms. Botky jsou nepromokavý a i se slabší ponožkou hodně teplý. Ideální do sněhu. Až holka odroste určitě půjdou do těch samejch větších. Můžou doporučit. I cena je přijatelná. Tak snad ti to pomohlo :kytka:

Děkuju moc. Psala jsem jim ohledně velikosti, tak snad odpoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
29.12.19 22:44

@ňou není zač. Snad bude děcko spokojený. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3298
29.12.19 23:28

@ňou, mám jen jeden postřeh - jsou na tkaničky… Málokteré dítě si je v 6 letech utáhne… Jen pokud máte úzkou nohu, tak ať ve škole/ školce v botách „neplave“…Všechny moje děti mají také velmi úzkou nohu a jsou nám málokteré boty, (takže jedeme v Superfitech a Richterech :zed: ) cena je sice ďábelská, ale musím říct, že drží i v kalužích a stačí nám jedny zimní boty… :lol: Jinak celkem dost nakupujeme v Decathlonu a s kvalitou jsem spokojena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
30.12.19 09:07
@MarieP píše:
@ňou, mám jen jeden postřeh - jsou na tkaničky… Málokteré dítě si je v 6 letech utáhne… Jen pokud máte úzkou nohu, tak ať ve škole/ školce v botách „neplave“…Všechny moje děti mají také velmi úzkou nohu a jsou nám málokteré boty, (takže jedeme v Superfitech a Richterech :zed: ) cena je sice ďábelská, ale musím říct, že drží i v kalužích a stačí nám jedny zimní boty… :lol: Jinak celkem dost nakupujeme v Decathlonu a s kvalitou jsem spokojena…

Syn je v první třídě a tkaničky si zavazuje, samozřejmě si je nestahne tak jako bych mu je zavazovala já. Když měl boty na sucháč tak mu všechny zimní byly i po dotažení volnější. Sucháč vždy rval jak mrchu a výsledkem bylo že to úplně vytahal a odrbal ty pásky se sucháčem. Tak si vyber. :-( Na Superfity jsem koukala ale ta cena, on vždy býval i ničitel bot, špičky hned odrbané a dokázal mi během měsíce udělat díru skrz, takže jsem se nic takového nikdy neodvažovala kupovat. :-D Jinak jedem v Duraskách a Olangách ty jsou odolné i pro něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3298
30.12.19 10:28

@ňou, to znám :lol: Superfity jsou jediné boty ( které jsme zatím objevili) a sucháč je tam, kde má a šel by snad i více stáhnout… ;) boty nešetříme a ještě se nám nestalo, že by je některé dítě zničilo…většinou je mají cca 3-4 měsíce, jsou tedy jako nové a jdou pak ještě prodat… Ale chápu, taky se při placení ošívám… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
30.12.19 12:07
@MarieP píše:
@ňou, to znám :lol: Superfity jsou jediné boty ( které jsme zatím objevili) a sucháč je tam, kde má a šel by snad i více stáhnout… ;) boty nešetříme a ještě se nám nestalo, že by je některé dítě zničilo…většinou je mají cca 3-4 měsíce, jsou tedy jako nové a jdou pak ještě prodat… Ale chápu, taky se při placení ošívám… :mrgreen:

Syn mi většinou z bot nevyroste ale oddělá je. Když koupím s nadměrkem 1,5 cm tak je má v podstatě na 2 sezóny. Oboum dětem roste noha pozvolna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3298
30.12.19 13:41

@ňou, tak to závidím, děti mají do roka minimálně 4 nové boty - na každé období… Teď se dcera konečně trošku zastavila a byly ji na podzim ty samé, co na jaro… 3. třída 36. velikost…:lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat