Deichmann botky Cortina pro děti

27.11.19 07:37

Deichmann botky Cortina pro deti

Zdravim, nekdo zkusenost se zimnima botkama Cortina z Deichmanna? Kupovali jsme Superfity, synovi ted za mesic vyrostla noha o cislo a je mi lito zase na mesic kupovat nove Superfit, pripadne doporucite nejake zimni boticky? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

6856
27.11.19 07:46

@Bosorka0 já teď synovi objednala z toho samého důvodu boty z Lidlu a musím říct, že mě mile překvapily. Podrážka ke krásně ohebná, malému se v nich dobře běhá. Loni měl Richterky a oproti těmhle to byla tvrdá kopyta. Nejsou to tedy klasické sněhule, ale takové ty klasické,, traktory". Sněhule pořídím, až pokud vůbec bude trocha pořádného sněhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 09:13

@Aduš8 dekuju za tip, mrknu na to. Vyhoda tech z Deichmanna je ze se daji pripadne kdykoliv vratit kdyz je neobujem :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11874
27.11.19 09:44

Kupuju sněhule cortiny pro obě děti už minimálně pět let a jsem s nimi spokojená. Pokud se naimpregnutí, tak nepromoknou, děti je mají celou zimu a nejsou zničené. Velikost je o trochu větší, takže se tam vejde i teplá ponožka. Dětem se v nich dobře chodí.

pak jsou ještě skvělý tyhle
https://www.sportisimo.cz/…eron/162825/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 10:09

@Janli dekuju, maji tu membranu tak jsem si rikala ze by nemusely promoknout :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama