botky č. 19 - kde v Ostravě?

Bedhann
26.5.08 22:16

botky č. 19 - kde v Ostravě?

Ahoj mamči.

Dneska jsem se byla dívat na botky pro malou - sandálky u Bati, ale narazila jsem na problém… většinu bot dělají až od čísla 20 :roll: Malá má piďi nožku po mě a tak hledám prodejnu, kde sehnat hezké (dívčí - růžové) sandálky velikosti 19, samozřejmě „vhodné“ pro děti :wink:

Díky za tipy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

137
26.5.08 22:31

Ahoj,

chodím do prodejny JustGo, je to na Přemyslovců kousek od Mariánského náměstí. Bohužel nemám odhad na metry, řekla bych tak dvěstě metrů po levé straně, když jedeš směrem ke Kauflandu. Snad se tam aspoň trošku vyznáš :-) Mají tam boty a autosedačky.

Mají tam výběr těch českých značek, minimálně Fare a Pegres a mají takové to měřidlo, co se dá dovnitř boty, aby to bylo správně.

Ovšem ty sandálky stojí stejně, jak normální boty, tak min. 400-500. Ovšem je to česká kvalita. No minimálně doporučuju to tam omrknout.

Milada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2319
27.5.08 08:34

Taky doporucuji JustGo, jsem s jejich obchodem spokojena, maji velky vyber a skvele prodavacky. Urcite to lechce najdes ja ji nasla hned a to jsem vedela ze je jen nekde u Marianskeho namesti. Prodejnu budou otevirat i v Porube, ale to nevim kde presne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bedhann
27.5.08 11:32

Holky díky, právě jsem se z tama vrátila, výněr tam mají opravdu luxusní…jen ne naší velikost :( Malá by potřebovala tak 17, takže nakonec jsem jí koupila 18, no trošičku si do toho bude muset dorůst, ale paní prodavačka říkala, že to zas taková tragedie není :wink:

Jo a cena nakonec 690 Kč 8O

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.7.08 17:00

just go v Porubě

Tahle prodejna by měla být na ulici Francouzská (za Intersparem)…

http://www.ekoaquaplus.cz/…/default.htm

• Nahlásit
  • Citovat
JM
83
16.9.08 13:25

My chodíme nakupovat do Špalíčku v Hrabůvce. Ve druhém patře je už dlouhá léta obuv, prodavačky ochotně poradí. Je tam teď také obuv v 1. patře - přestěhování z Tesca z Hrabové. Boty tam mají sice levnější, ALE MOC NEPORADÍ S VELIKOSTI.
Také chodíme nakupovat do zdrav. potřeb v Mar. Horách, na Daliborové ulici, mají tam také velký výběr.
Pak je ještě na ulici Velká (myslím) v centru, tam jak naproti Macdonaldu jezdí výtah, tak za tím. V 1. patře je podniková prodejna V-obuv
Jo a teď jsem na internetu objevila reklamu na prodejnu na Bělském lese -bývalý Mainl. Také to vypadá, že mají velký výběr bot.
Samozřejmě všude nakupujeme „žiráfkové“ boty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.08 14:42

Ahoj.

Just Go v Porubě je v areálu Nové Poruby - viditelné z Francouzské (vedle Mc Donald, Interspar, zastávka Telekomunikační učiliště).
Slušné botky lze koupit i ve dvou menších prodejnách obuvi v Porubě na 17. listopadu (naproti aula VŠB-TU a Fakultní nemocnice).
Býv. Mainl na Dubině prý také vypadá slibně.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.08 14:49

jé holky vy jste mi udělaly radost, děkuji. Ta nová prodejna JUST GO je kousíček od nás… konečně nebudu muset do Mariánek. Botičky tam mají super a hlavně prodavačky jsou nedocenitelné!!! díky ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JM
83
17.9.08 10:24

v tom Just go mají ty boty drahé. Dají se pořídit levněji.
Např. Pegres (žiráfkové, kotníkové na zavazování, syn na nich vyrostl od malička, bohužel jeho nynější velikost nedělají) špalíček 539,–, zdrav. potřeby v mar. horách na Daliborové ul. 500,– (a mají na ně teď 20% slevu!!!).
My tam koupili synovi boty č.30 (bohužel, tato velikost není v akci) Essi za 680,– A mohu na ně použít kupony z Medipartneru -))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.10.08 14:09

zkuste www.detskeboticky.cz veliký výběr botiček od nejmenších velikostí až po největší dětské botky. Super obchod v Ostravě. :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama