Botky do nosítka

3212
23.3.16 16:06

Botky do nosítka

Ahoj, co dáváte na nohy nechodícím dětem? Malý má 7.měsíců, nosím v Kibi a nosící mikině (pokud je velká zima nebo prší, jedu s kočárem). Co na nožky? Jsou nějaké teplé, neshrnovací podkolenky? Nebo jiný nápad…Jo, a nemusí to stát 600,– počítám, že to budeme mít jen chvilku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13167
23.3.16 16:13

Dobrý den,

u maminek jsou velice oblíbené capáčky. Podívejte se po nějakých hezkých a výhodných v aktuální nabídce s capáčky od uživatelek na našem Bazaru.

Přeji pěkné odpoledne a dobré pořízení :mavam:,

admin Josefina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8569
23.3.16 16:34

@MarieP jak už napsala Josefina tak capáčky jsou super… a nevadí nošené protože nejsou „sešmajdané“ :palec: A je jedno jestli kožené nebo textilní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohlazeni
23.3.16 16:38
@MarieP píše:
Ahoj, co dáváte na nohy nechodícím dětem? Malý má 7.měsíců, nosím v Kibi a nosící mikině (pokud je velká zima nebo prší, jedu s kočárem). Co na nožky? Jsou nějaké teplé, neshrnovací podkolenky? Nebo jiný nápad…Jo, a nemusí to stát 600,– počítám, že to budeme mít jen chvilku :kytka:

Koukni na stranky vyrobce merino backurek, je z Tyna nad Vltavou. Na jejich vlnene capacky nedam dopustit. Jinak jsem davala normalne termopuncosky, na to teplacky.

• Nahlásit
  • Citovat
9832
23.3.16 16:40

Ahojky my v zimě nosili duppačky, teplé ponožky a na to botky s merino vlny a fakt teploučko přes nosítko mám ještě merino fusak, teď už dávám jen ty ponožky a dobré, capáčky jsou také fajn Ty merino botky jsouvlastně skoro také jako capáčky jsou ze dvou vrstev kde ta jedna je shrnovací tak se dá natáhnout či shrnout my teda používali natažené a měl to až skoro na horní část stehýnka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.16 17:16

Dám miminu jeho ponožky plus větší ponožky po bráchovi, nehodlám sbírat boty stokrát ze země.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16406
23.3.16 17:26

Napr. mimivalenky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16014
23.3.16 17:30

@MarieP mi meli snehule pro nechodici deti, koupila jsem v tescu za par korun, nechodici byli proto ze nemeli pevnou podrazku, byli na suchy zip takze si je nesundal :) jinak do kocaru do fusaku jsme meli obyc hadrove capacky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
495
23.3.16 18:05

Já kupovala zde, paní ušila podle barev ktreré jsem chtěla i s kapsou na nosítko do zimy https://www.facebook.com/…vstvi.lidka/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3212
25.3.16 20:08

Holky, všem moc děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2295
26.3.16 12:33

Děvčata tady jsou krásné botičky, capáčky pro nošence