Boty k šatům do divadla

Anonymní
18.1.20 10:06

BOTY K ŠATŮM DO DIVADLA

Mám jít na operu do Janáčkova divadla. Černé šaty nemám, pořídila jsem si růžové, nahoře krajkové a jsou po kolena, vzadu těsně pod.Snad nevadí, že nejsou černé. Přemýšlím jestli si k nim pořídit tyto lodičky, jsou světlejší než šaty, nebo stejný model celé černé? Přeci jen černé se dají využít ke všemu a psaníčko v černé barvě k tomu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22064
18.1.20 10:11

Pudrove ruzovou mam moc rada, boty se mi moc libi :palec:.Ja osobne bych si vzala cerne elegantni pouzdrovky a kabelku/psanicko v barve bot.Ale ukaz i ty saty. A opacne, ke krasnym ruzovym krajkovým satum, bych si vzala vyssi cerne elegantni lodicky a cerne psanicko.

Příspěvek upraven 18.01.20 v 10:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
18.1.20 10:22

Lodičky jsou krásné :potlesk:
Klidně bych si k tomuto pořídila zlaté psaníčko. Ale záleží na těch šatech, ukaž :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9820
18.1.20 10:39

Lodicky muzou byt i telove barvy, ta je univerzalni.
Cerne boty bych volila jen k cernym satum.
Jak nekdo radi jine saty, kvuli jedne navsteve opery bych si nove saty nekupovala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22064
18.1.20 10:42
@cecetka píše:
Lodicky muzou byt i telove barvy, ta je univerzalni.
Cerne boty bych volila jen k cernym satum.
Jak nekdo radi jine saty, kvuli jedne navsteve opery bych si nove saty nekupovala :nevim:

Satu neni nikdy dost :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26226
18.1.20 10:53

Do divadla nemusíš mit černou. Kabelu zvol podle barvy šatů nebo bot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1150
18.1.20 11:05

Ty lodičky jsou krásný, šaty podle popisu zní skvěle, vzala bych to dohromady a bude to lepší než černé :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 11:08

Odd kdy se musí nosit do divadla černé šaty 8o
Jinak ty boty jsou krásné, do divadla se hodí. A jestli se hodí k šatům musíš posoudit sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 13:33

boty k šatům do divadla

Nevím už kde jsem je objednala, ale tyto jsou stejné, akorát ty moje nemají takový výstřih a jsou sytější barvy.

• Nahlásit
  • Citovat
11778
18.1.20 13:47

No mě to spíš přijde jako šaty na ples ne do divadla…ale boty se k nim hodí, to zase jo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9428
18.1.20 13:50
@Monchichik píše:
No mě to spíš přijde jako šaty na ples ne do divadla…ale boty se k nim hodí, to zase jo ;)

Taky mě k divadlu úplně nepasují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 16:55

boty k šatům do divadla

Já na ples nechodím a v divadle jsem byla naposledy ještě se základkou na Rusalce a baletu, tak jsem si řekla, že se známou ho po letech zase navštívím. Na programu je Růžový kavalír a já v růžových šatech do fialova.:-)

• Nahlásit
  • Citovat
22064
18.1.20 23:41

Saty krasny, na te modelce obzvlast teda, ale mme osobne to na divadlo, diky bohate sukni, prijde moc uz. A jeste k tomu ruzove lodicky, ruzove psnicko, ale jine odstiny, no ja bych do toho nesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 08:50

boty k šatů do divadla

Taky si myslím. ze černé lodičky a psaníčko budou lepsí navíc si je potom můžu vzít ke všemu. Bude zima.ale šaty bych nechala už tak sako se k nim nehodi.

• Nahlásit
  • Citovat
26226
25.1.20 07:11
@Monchichik píše:
No mě to spíš přijde jako šaty na ples ne do divadla…ale boty se k nim hodí, to zase jo ;)

Na ples se chodí v dlouhých. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama