Boty pro roční

273
21.2.20 19:52

Boty pro roční

Ahoj holky. Moc prosím o rady a tipy jaké boty koupit roční holčičce, malá začíná chodit. Jde mi o boty na ven, které bude nosit na jaře, popřípadě v létě. chtěla bych kvalitní boty, počítám s tím že to nebude levná záležitost. Máte nějaké tipy na značku, popřípadě obchody? Děkuju za odpovědi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12876
21.2.20 19:54

@Jdani no v únoru těžko koupíš boty na léto, do té doby jí vyroste noha přece

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7489
21.2.20 19:55

@Jdani boty bych koupila, až opravdu bude chodit víc, než lézt. Já byla spokojená se značkou Protetika a malému se v nich super běhalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
21.2.20 19:56
@stinga píše:
@Jdani no v únoru těžko koupíš boty na léto, do té doby jí vyroste noha přece

Já vím, jen chci tipy kde hledat. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5487
21.2.20 19:59

My kupujeme jedine znacku Superfit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
21.2.20 19:59
@Aduš8 píše:
@Jdani boty bych koupila, až opravdu bude chodit víc, než lézt. Já byla spokojená se značkou Protetika a malému se v nich super běhalo.

Malá už právě chodí, sice ještě tak neohrabaně, ještě padá, ale už chodí. Botky jí budu dávst až bude opravdu stabilně chodit, ale chci se už po něčem podívat. Děkuju za tip. Podívám se na ně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17638
21.2.20 20:00

A mas rozmysleno, zda konvencni obuv ci barefoot?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19468
21.2.20 20:00
@Jdani píše:
Já vím, jen chci tipy kde hledat. :)

Najdi si v okoli nejakou specialku a bity tan pak diteti ozkousej. A rozmysli se, zda chces klasiku nebo barfoot.
Nema cenu ti doporucovat konkretni znacky, dost zavisi, jakou dite ma nohu (sirokou, uzkou, vysoky nart, uzky kotnik apod). Ony i ty firmy kolikrat co rok neni modelu, takze ti co sedi letos, nemusi sedet pristi sezonu. Stejne tak nektere firmy maji treba super sandaly, ale zimni boty jsou tezka neohebna kopyta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
21.2.20 20:04

Tak urcite pak az to bude aktualni, zajdete do kamenneho obchodu, kde prodavaji detskou obuv.
Pak zalezi na typu nozicky. Na sirokou nebo uzkou jsou jine boty. Z tech prvnich na sirsi muzu doporucit od cesky firmy Boots prvni capacky. Maji ohebnou podesev a jspu lehke, kozene, daji se dobre tkanickou upravit.
Na uzsi jsou bezva capacky od RAK, to jsou slovensky.
Z tech zahranicnich jsou super Superfit. Nadmerek maximalne 1 cm. Vic pro 1.boticky pro prcka, co teprve zacina chodit, nebrat. Az bude rozchozene a starsi, muzes i 1,5 cm, ale to fakt az pozdeji. Nenech si vnutit hlavne vic, nekteri radi rikaji i 2 cm, ale je to blbost. Pak ty deti skobrtaji, zakopavaji, noha v bote nesedi, a neni to ani zdrave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
807
21.2.20 20:10

Prvni boty byly super od D.D.Step, lehky, ohebna podrazka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
571
21.2.20 20:13

Za mě DDStep. Ještě tu nepadly..Teď jsem brala malé ‚celoroční‘- vyšší bez beránka. Nadměrek se doporučuje 12-max 15mm. Já jsem s nima max spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22953
21.2.20 20:27

Hlasuju pro D. D. Stepy. Případně Jonap. Vyzkoušet a počítat s náměrkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1506
21.2.20 20:46

Na uzkou nohu jsme meli Pepino Ricosta (na podrazce sasek). Jsou mekke a lehke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 20:50

Jedině Superfit, velmi kvalitní botky, které vydrží snad vše, dceři se nikdy nepovedlo je zničit, ani když je den co den nosila na hřiště, do lesa atd. Trošku dražší, ale opravdu se vyplatí připlatit. Zkoušela jsem v podobné cenové relaci boty za dva měsíce jsou na odpis :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
21.2.20 20:53
@luci.no píše:
Na uzkou nohu jsme meli Pepino Ricosta (na podrazce sasek). Jsou mekke a lehke.

Ricosty jsou vyborny!!! :palec:,jen pro nekoho drazsi, ale kvalitni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama