Bouchnutí

Anonymní
27.4.20 22:30

Bouchnutí

Podařilo se mi malou bouchnut do hlavičky a mám strach jestli se jí něco nemohlo stát, má tři týdny. Neplakala, myslíte že kdyby se něco stalo pláče? Mám z toho špatné svědomí, stalo se to někomu a nic se později neprojevilo? :oops: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14076
27.4.20 22:36

Jenom Ty vis, jak moc silne to bylo, jaky byl mechanismus uderu. Ale deti vydrzej hodne :hug:. Par let zpet 2r stara dcera katapultovala tehdy nekolikatydenniho syna z kocaru a dobry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 23:31
@Anonymní píše:
Podařilo se mi malou bouchnut do hlavičky a mám strach jestli se jí něco nemohlo stát, má tři týdny. Neplakala, myslíte že kdyby se něco stalo pláče? Mám z toho špatné svědomí, stalo se to někomu a nic se později neprojevilo? :oops: :zed:

me spadl 10 denni syn z postele. Nebyla to moje vina. Nastesti naprosto v pohode.

• Citovat
  • Nahlásit
47
28.4.20 07:34

Kam to přesně bylo? Jak se to stalo? rukou? Určitě by plakala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
28.4.20 07:47

Cim, kam, jak moc? Je s ni neco v neporadku? Mas zbytecne obavy…me jednou spadnul na hlavicku mobil, kdyz jsem kojila…lekla jsem se to jo, ale mimi ani nebrecelo a uz jsem si dala pozor…hlavne klid, neco se stane jeste mockrat :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 14:34

@bryonka

O dveře, jenom lehce, ale nemám u toho dobrý pocit, zatím se chová jako vždy ale do hlavničky nevidím.

• Citovat
  • Nahlásit
47
29.4.20 07:54
@Anonymní píše:
@bryonkaO dveře, jenom lehce, ale nemám u toho dobrý pocit, zatím se chová jako vždy ale do hlavničky nevidím.

Tak to bylo nekam na bok. Já sem se vždy bála taky a hlavně o tu fontanelu. Nechtěla jsem o ní ani zavadit a taky jsem to strašně řesila. Já myslím, že to bude dobré. Ale pokud chcete mít jistotu a být ujištěná, normálně zavolejte doktorovi, já mu také vždy volala, třeba s různými pády atd. a řekl mi co a jak :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat