Bouchnutí o tvrdou hranu

29.12.18 09:29

Bouchnutí o tvrdou hranu

Ahoj všem, malému je 6 měsíců a když si hraje na boku, tak občas zavrávorá a překulí se dozadu na záda. Dnes se ale překulil na plastovou hračku, která má tvrdé knoflíky a spadl hlavou přímo na hranu toho knoflíku. Trochu zaplakal, ale když jsem ho vzala na ruku, tak se ihned uklidnil. Vzadu na hlavičce má teď takovou červenou tečku od toho. Co ted? Mám vyrazit na pohotovost nebo je tohle takový ten „běžný dětský úraz“?
Teď usnul, ale to je jeho běžný spací čas.
Je to jeho první větší rána a já jsem totálně vyplašená. :'(

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5848
29.12.18 09:34

Klid ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.18 09:39

@Milktoasthoney jen otlaček mu tam zůstal. Buď v klidu. Určitě si nic syn o hračku neudělal :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.18 09:40

Neřešila bych :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
29.12.18 09:42

Klid :D . První dítko že? :D . Můj druhej kluk, je hrozně živé dítě, každou chvíli sebou švihne dozadu. Zamrči a jede dál, teď jak se staví na nožky je to katastrofa . No ale co chci říct, já jsem s prvním takhle letěla na pohotovost jak mi spadl s gauče (měli jsme nízko gauč) ani moc neplakal ale já jsem šílela… na pohotosti mu museli udělat rentgen, svázali ho, hrůza, řval jak blázen, já taky. Pak jsem s toho nějakou dobu nemohla usnout. Hrozný zážitek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.18 09:48

Děvčata děkuju, mě právě děsí to, že to, o co se bouchnul, je tvrde a takové „špičaté“, přikládám fotku.
Navíc se teď v postýlce po pár minutách probudil a nedaří se mi ho uspat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.18 09:50

@Lucius08 jojo, první, je to znát… Každý mi říká, že s druhým už budu klidnější a víc si ho užívat… Ale nevím. Manžel mě tu chlacholi, že to bude dobrý, ale já jsem tak strašně vyplašená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13322
29.12.18 09:52

@Milktoasthoney klid, to bude v pohodě. hlavička je v tomto věku ještě měkká, určitě se mu nic nestalo. Nemůže usnout, protože ty jsi vynervovaná a on to z tebe cítí. ať jde uspat tatínek ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
29.12.18 09:53

@Milktoasthoney přesně tak :) já to teď nějak prostě napíšu, snad to není nesmysl, prej, děti jsou na to uzpůsobeny od přírody, že někde padají a tak, mají měkčí ty kosti na hlavičce… fakt buť v klidu:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama