Bouchnutí o tvrdou hranu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Milktoasthoney
Povídálka 46 příspěvků 29.12.18 09:29
Bouchnutí o tvrdou hranu

Ahoj všem, malému je 6 měsíců a když si hraje na boku, tak občas zavrávorá a překulí se dozadu na záda. Dnes se ale překulil na plastovou hračku, která má tvrdé knoflíky a spadl hlavou přímo na hranu toho knoflíku. Trochu zaplakal, ale když jsem ho vzala na ruku, tak se ihned uklidnil. Vzadu na hlavičce má teď takovou červenou tečku od toho. Co ted? Mám vyrazit na pohotovost nebo je tohle takový ten „běžný dětský úraz“?
Teď usnul, ale to je jeho běžný spací čas.
Je to jeho první větší rána a já jsem totálně vyplašená. :'(

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4569 příspěvků 6 inzerátů 29.12.18 09:34

Klid ;)

BarčaUnL
Nováček 4 příspěvky 29.12.18 09:39

@Milktoasthoney jen otlaček mu tam zůstal. Buď v klidu. Určitě si nic syn o hračku neudělal :)

Tichošlápek
Extra třída :D 11634 příspěvků 29.12.18 09:40

Neřešila bych :)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 29.12.18 09:42

Klid :D . První dítko že? :D . Můj druhej kluk, je hrozně živé dítě, každou chvíli sebou švihne dozadu. Zamrči a jede dál, teď jak se staví na nožky je to katastrofa . No ale co chci říct, já jsem s prvním takhle letěla na pohotovost jak mi spadl s gauče (měli jsme nízko gauč) ani moc neplakal ale já jsem šílela… na pohotosti mu museli udělat rentgen, svázali ho, hrůza, řval jak blázen, já taky. Pak jsem s toho nějakou dobu nemohla usnout. Hrozný zážitek…

Milktoasthoney
Povídálka 46 příspěvků 29.12.18 09:48

Děvčata děkuju, mě právě děsí to, že to, o co se bouchnul, je tvrde a takové „špičaté“, přikládám fotku.
Navíc se teď v postýlce po pár minutách probudil a nedaří se mi ho uspat :(

Milktoasthoney
Povídálka 46 příspěvků 29.12.18 09:50

@Lucius08 jojo, první, je to znát… Každý mi říká, že s druhým už budu klidnější a víc si ho užívat… Ale nevím. Manžel mě tu chlacholi, že to bude dobrý, ale já jsem tak strašně vyplašená…

nozu
Extra třída :D 11957 příspěvků 29.12.18 09:52

@Milktoasthoney klid, to bude v pohodě. hlavička je v tomto věku ještě měkká, určitě se mu nic nestalo. Nemůže usnout, protože ty jsi vynervovaná a on to z tebe cítí. ať jde uspat tatínek ;-)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 29.12.18 09:53

@Milktoasthoney přesně tak :) já to teď nějak prostě napíšu, snad to není nesmysl, prej, děti jsou na to uzpůsobeny od přírody, že někde padají a tak, mají měkčí ty kosti na hlavičce… fakt buť v klidu:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >