Reklama

Boule a tvrdé břicho

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 10.02.18 08:26
Boule a tvrdé břicho

Zdravím maminky :)). Mám jeden problém. Jsem v 17tt. A vždy po ránu nebo spíš jak kdy mám tvrdé břicho ale jiné od pupíku dolů, v podbřišku. A dnes sem si všimla, že je to taková tvrda boulicka směrem k pravé straně. Přikládám foto, doufám, že to aspoň trochu půjde vidět. Jakmile vstanu už je to v pořádku (už mám spicky :D ) a pak i během dne.. Asi plaším. Z čeho to prosím může být? :? Beru magnesium.

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3068 příspěvků 10.02.18 09:03

To asi bude tím, jak se přes noc naplní močák tak posune dělohu. Dělalo se mi to u prvního těhotenství a stává se mi to i teď.

lisma
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 10.02.18 09:06

Presne tak, děloha vytlačená močákom. Nerieš :D Jeto normálne a dokonca je ok aj to, keď sa presúva každý deň na inú stranu od pupíku.

neria55
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 10.02.18 09:30

To je normální, zachvili se ti tam bude boulit miminko, je to úžasný pohled a pocit, užívej si to :dance:

Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 10.02.18 20:08

Všem moc děkuji :hug:, ale jak je možné, že to mám i během dne? I když jsem už na WC byla :D. Teď je to zas veprostřed pod pupikem a když natáhnu nohy, tak je to tvrdé 8o. Úplně né jako kámen, ale tvrdé to je dost :lol:

Heivka
Závislačka 3068 příspěvků 10.02.18 20:20

@Hanca888 Tak v břiše kromě dělohy (ta tvrdá boule) a močáku jsou i střeva plná stolice a plynu. Nic z toho není pevně přišroubované, takže se to pohybuje :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >