Reklama

Boule na patě u miminka

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 31.07.18 17:29
Boule na patě u miminka

Ahojte,
Dneska jsem si všimla, že má můj malý (9mesicu) na obouch patách takový výrůstky jakože boule, když to zmáčknu tak ho to nebolí. Myslela jsem si, že to má od toho jak začíná lézt, ale nevypadá to jako spálenina. Má i na palečkách mozoly od toho jak leze asi. Ale ty boule na patách mi vrtají hlavou. Zítra jdu raději k doktorovi, ale mám strach, že to bude něco vážného. Nemáte podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 31.07.18 17:31

Na té fotce to nejde moc vidět , má to na obouch dvouch patach na stejném místě :?

TRG
Kecalka 404 příspěvků 31.07.18 17:39

Zkušenost nemám, ale podle fotky mi to přijde trochu začervenalé a jakoby otlačené. Jak dlouho to má? Nemá nějaké nové capáčky / botičky / ťapičky?

MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 31.07.18 17:43

@TRG nene červené to není , boticky nedávám ..

MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 31.07.18 17:45

Foto

MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 31.07.18 17:46

@TRG jak dlouho nevím ,určitě ne dýl jak 3 dny ,pac před 3.dnama jsem našla mozoly a spáleniny na palečkách

TRG
Kecalka 404 příspěvků 31.07.18 18:15

Jako k doktorce bych s tím skočila, ať se něco nerozjede, třeba ho to nezačne bolet. Ale starost bych asi neměla. Odborník nejsem ani náhodou, ale fakt mi to přijde spíš mechanické. Ještě jak je to na obou stranách. Třeba se těmi ploškami nějak víc při lezení odráží a tak se mi tam udělal taky takový mozolek. Schválně dej pak vědět. ;)
Já řešila u syna, že má hlavně na palečkách takové „ošklivé“ nehty. Vypadalo to, jako by měl malé boty a do těch palečků si tlačil. Taky to bylo asi někdy 9. a 15. měsícem zhruba. A nic to nebylo. Kombinace tvaru nehtu, zátěže toho místa při lezení a měkých dětských nehtíků.

CrazyOwl
Stálice 72 příspěvků 1 inzerát 31.07.18 18:43

Dcera má taky. Od miminka. U nás je to tuková bulka. Ale k Dr. raději zajděte.

MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 31.07.18 19:05

@CrazyOwl jakože jí to nezmizelo ? Má to vliv do budoucna na chůzi a páteř ? Jj ráno ihned valím k dr.

CrazyOwl
Stálice 72 příspěvků 1 inzerát 01.08.18 17:31

@MarynaFrai nezmizelo. Už je jí osm let(dceři). Jak má velkou nohu tak to není tak patrne. Bulka je měkká takže neměla vliv ani na páteř nebo chůzi. Dr.rikala že se třeba vstřebá…

TRG
Kecalka 404 příspěvků 01.08.18 18:21

@MarynaFrai Tak jak jste dopadli?

MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 01.08.18 18:23

@TRG doktorka neví ,takže nás zítra poslala na ortopedii :? Dám vědět ..

TRG
Kecalka 404 příspěvků 01.08.18 18:29

@MarynaFrai Držím palce. Ve vedrech po doktorech…

MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 04.08.18 18:29

@TRG takže ani rtg mu neudelali a Dr. Říkal ,že to nevidí nějak zle,že to je vrozený asi.. a mělo by to zmizet až začne chodit . Za 3 měsíce jdem na kontrolu. Vliv na vývoj nebo na páteř to nemá …

TRG
Kecalka 404 příspěvků 04.08.18 23:50

@MarynaFrai Díky za zprávu… To je teda zajímavé… Na jednu stranu by se mi asi ulevilo, že to „něco“ nevadí vývoji a není to nebezpečné. Ne druhou stranu bych si lámala hlavu, co to vlastně je a jak to vzniká. Tak ať to tam za ty 3 měsíce už není. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama