Reklama

Jizva na předkožce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taurielka
Kecalka 140 příspěvků 28.07.18 20:57
Jizva na předkožce

Maminky, máte některá zkušenost s jizvou na předkožce u syna? Manžel, kdyz synka umýval, tak mu opravdu nechtěně víc stáhl předkožku na jedné strané, nějak se mu pohnul a bylo to. Syna to samozřejmě bolelo, mazali jsme nějakou mastičkou od dr. Už to má dávno zahojené ale udělala se mu tam jizva. Jsem z toho hrozně špatná, že to bude dělat do budoucna problémy. Chtěla dát synovi do života jen to nejlepší a takhle jsme to zpackali. Máte s tím některá zkušenost? Dalo se to zachránit nebo musel syn na obřízku? :-(

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 21:05

Nemejte obavy, to se stane. Záleží jak to bude mít později. Nesmi ji mit zuzenou, což neovlivnite. Mám také jizvy na předkozce a nemám s tím problémy. V dětství mi take popraskala, ale zřejmě kvůli zánetum.
Anonym z pochopitelných důvodů.

Taurielka
Kecalka 140 příspěvků 28.07.18 21:09

Děkuji, no zatím je ještě malý, 15 měsíců. Jemně mu ho při koupeli omyjeme, abychom náhodou nechtěně nezpůsobili další jizvičky ale bojím se, že už tahle bude problém :-(

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 28.07.18 21:10

Promazavejte nejakym olejickem.to bude dobre

Taurielka
Kecalka 140 příspěvků 28.07.18 21:18
@Verun83 píše:
Promazavejte nejakym olejickem.to bude dobre

Děkuji za podporu, zkusím mazat, ale už je to dlouho co se to stalo, akorát teď jsem narazila na článek kde varují před touto jizevnatou fimózou a úplně ve mě hrklo..

Gabi375
Stálice 51 příspěvků 29.07.18 11:17

Psí sádlo a celkově zvířecí pravé sádlo bez přídavků soli hojí jizvy dost dobře i v dospělosti. maminka měla ve 40 letech na krku dlouhou jizvu po přepadení nožem a po roce mazání sádlem od nějakého farmáře je jizva pryč, nepoznali byste to ani kdybyste chtěli. u tak malého drobečka bych se nebála vůbec ničeho. Ještě mu vyroste a jizva bude miniaturní v dospělosti. Na funkci rostlináře to snad nebude mít vliv. Ale jak říkám, zkusila bych určitě pravé sádlo.

Taurielka
Kecalka 140 příspěvků 30.07.18 05:09

@Gabi375 moc vám dekuji, vyzkousim :kytka:

gin 124
Ukecaná baba ;) 2172 příspěvků 31.07.18 19:42
@Anonymní píše:
Nemejte obavy, to se stane. Záleží jak to bude mít později. Nesmi ji mit zuzenou, což neovlivnite. Mám také jizvy na předkozce a nemám s tím problémy. V dětství mi take popraskala, ale zřejmě kvůli zánetum.
Anonym z pochopitelných důvodů.

U tak starého chlapečka je přirozené, že ji má zůženou. Že se to nedá ovlivnit je nesmysl.

Zakladatelce jsem poslal ve zprávě pět odkazů, z čehož jeden byla přednáška na videu. Žel se tam nepodívala.

ibiza
Kecalka 142 příspěvků 31.07.18 20:04

@Taurielka Myslím že je ještě dost malý, tak se mu to v pohodě zahojí, nějak bych do toho nešťourala, jen kontrolovala, jestli se v pořádku ztrácí.

gin 124
Ukecaná baba ;) 2172 příspěvků 31.07.18 22:25

On by si měl ty odkazy hlavně přečíst zakladatelky manžel, protože on to zvojtil. Já si na ní nevzpomínám, jinak jsem tu některé ty odkazy dával až na dva mnohokrát. První článek sem dávat nechci, protože bojím, bojím, že bych pohněval zdejší adminy, je to totiž článek redakce konkurenčního serveru. Tak sem dám alespoň to video s přednáškou. Je na něm docent MUDr Oldřich Šmakal PhD, z dětské urologie ve Fakultní nemocnici v Olomouci.

https://slideslive.com/…h-smakal-phd

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama