Reakce na píchnutí komára?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 28.07.18 15:37
Reakce na pichnuti komara?

Ahoj holky, potrebuju poradit. Mam doma holcicku, 3,5 roku. Od nedele je nemocna, v pondeli pani doktorka diagnostikovala anginu. K angine se pridala aftozni stomatitida. Bereme ospen, na dasna a afty aloclair gel, a vitaminy B-komplex. Predevcirem ji postipaly komari, zacala mit nejspis jenakou reakci. Dala jsem fenistil kapky + jsem ji postizena mista namazala.. po chvili vse zmizlo. Dneska spala se mnou, vim urcite ze jsme v pokoji komara nemeli a ted zase z niceho nic zcervenala a vsude pupinky (prikladam foto). Myslite, ze je to reakce no komari bodnuti? Nebo to muze byt na nektery z tech leku co ji davam? Budu moc rada za Vase nazory.

Reakce:

KimL
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 28.07.18 15:46

@Kessynkaa Poraď se s ošetřujícím lékařem, tady to nikdo nediagnostikuje, může to být z čehokoli.

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 28.07.18 15:56

Tak tohle je na doktora, jinak klidně to může být i z toho fenistilu, já jsem na něj alergická (jo je to dobrá ironie)

ka2ka
Extra třída :D 12930 příspěvků 1 inzerát 28.07.18 15:56

s tím bych dojela k mudr, může to být reakce na léky

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 28.07.18 16:02

Reakce na léky. Klidně bych skočila na pohotovost

Mava
Generální žvanilka 24828 příspěvků 28.07.18 17:22

to vypadá na alergickou reakci na léky. šla bych k dr. i na pohotovost

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 28.07.18 18:43

Reakce na léky, muže začít i otekat. Běžela bych na pohotovost

marťáánek
Povídálka 31 příspěvků 28.07.18 20:02

Vypadá to na alergickou reakci na léky, šla bych určitě na pohotovost, aby nedošlo ke zhoršení a nedej bože k problémům s dýcháním, hlavně v noci se to může zhoršit

Gabi375
Stálice 62 příspěvků 29.07.18 10:03

Taky bych nečekala, vypadá to na alergii. Jako malá jsem byla každé léto dost oteklá. Zasr..ý komáři!

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 29.07.18 11:40

Holky, nastesti pohotovost nebyla nutna, dala jsem ji fenistil kapicky a do pul hodiny to zmizlo. Mam doma 10ti denni mimi a pohotovost hodinu cesty a byla jsem navic sama doma. Zkusim dneska vysadit ten b-komplex, myslim ze to ma z toho. Moc dekuju za nazory

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >