Podkožní jizva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sluníčkoi
Kecalka 200 příspěvků 1 inzerát 26.07.18 21:05
Podkožní jizva

Dobrý den maminky. Mám velký problém. Syn si pred dvouma mesici udělal na kole podkožní jizvu pres celou tvar neprotrhl si ji. Tvar mu mazu kostivalem a mesickem. Ale jizva je stále. Na chyrurgii nas dost odbyli. Prý oni by stim nic nedelali ale jestli mame strach tak máme zajit na plastiku ale ze to jsou všechno placene služby a ze se delaji lejzrem. A ze neví jestli bychom do tyhleti castky vůbec šli. Otázka pro Vas podkali jste se stouhletou sluzbou co to stojí máme stim něco dělat kolik by ti tak stalo a jak dobri jsou v Brně v becke nemocnici za každou radu velice děkuji

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >