Boule na prsu

47
24.11.20 19:50

Boule na prsu

Krásný večer, je to již týden co se mi na spodku prsu (zezdola) udělala boule, bolestivá, s hlavičkou hnisu jako klasický uher. Vymáčknout jsem to nezvládla, děsně to bolelo a nechala jsem to na později. No hlavička zmizela, teď je z toho boule cca 1×1cm, je dost hluboko, ohraničená, je fialovo černá (soudím že bude plná krve proto ta barva). Už druhou noc používám černou mast, zatím bez výsledku nebo zlepšení, prso mám bolavé, kdykoliv se prudce hnu, změním polohu tak to bolí jako čert. Nějak čekám jestli to ta mast nevytáhne na povrch že bych to se zatnutými zuby zkusila zmáčknout. Vůbec nevím co s tím, pořád mi v hlavě běží myšlenka na to že je to prso, rakovina a tak dále. Nemáte s tímto někdo zkušenosti? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
vbu
668
24.11.20 19:56

Muze to byt absces, umi se zapouzdrit a resi se to na chirurgii. Tak prudky progres bude spis zanet s abscesem, jak neco desiveho typu rakovina…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
24.11.20 19:57

Měla to dcera…pomohli ji až na chirurgii…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 20:04

@Rozarka18 Toto jsem měla před třemi týdny, jen tedy zvrchu prsa a ne dole. Mně pomohla antibiotika. Ve hře ale byla i ta chrurgie. Zajdi na kožní, a doktor posoudí, jestli léky, nebo kudla. Cítím s tebou, bylo to hrozný, než jsem se tam dokopala. Ať to dobře dopadne!

• Citovat
  • Nahlásit
47
24.11.20 20:22
@Anonymní píše:
@Rozarka18 Toto jsem měla před třemi týdny, jen tedy zvrchu prsa a ne dole. Mně pomohla antibiotika. Ve hře ale byla i ta chrurgie. Zajdi na kožní, a doktor posoudí, jestli léky, nebo kudla. Cítím s tebou, bylo to hrozný, než jsem se tam dokopala. Ať to dobře dopadne!

Na kožní můžu bez doporučení? Nebo musím napřed k praktikovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.20 20:46

Ještě bych zkusila Višněvského balzám a když nepomůže, pak ta chirurgie. Občas se mi něco podobně šíleného udělá na břiše a s tím višňákem mám velmi dobrou zkušenost. Až vřed praskne, tak hojit pomocí betadine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
24.11.20 21:26
@SibyllaTrelawney píše:
Ještě bych zkusila Višněvského balzám a když nepomůže, pak ta chirurgie. Občas se mi něco podobně šíleného udělá na břiše a s tím višňákem mám velmi dobrou zkušenost. Až vřed praskne, tak hojit pomocí betadine.

Višňového balzám na to mažu vždycky na noc, uvidíme co z toho bude, dnes mě to teda po namazání opravdu dost bolí, takže se tam něco zjevně děje. Jinak betadine desinfekci nemůžu, jsem alergická na jód, ale pokud to praskne samo tak to budu patlat desinfekcí to je jasné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10933
24.11.20 21:26

@Rozarka18 Ne, na kožní můžeš rovnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu