Brač - ubytování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katka II
Povídálka 37 příspěvků 14.05.19 23:04
Brač ubytování

Ahoj holky,
prosím o radu ty, které byly někdy na dovolené na Brači. Chtěli by jsme tam jet letos na dovolenou koncem června. Máme dvě děti 7 a 2 roky. Doposud jsme jezdili na pevninu do Tučep, ale letos jsem naplánovala změnu. Nemáte prosím dobrý tip a kontakt na ubytování? Už jsem z toho zoufalá, týden jen hledám a nevím kam. Přemýšlela jsem nad Sutivanem nebo Bolem. Chtěli by jsme ubytování v klidu, aby to nebylo daleko od moře, u moře aby byly borovice (kvůli stínu), ale když budeme chtít se zajít někam podívat, aby bylo kam. Popř. dětské hřiště by bylo také perfektní. Nemáte prosím tip? Nevím, jestli mám upřednostnit sever nebo jih ostrova. Moc děkuji.

Reakce:
Trojlístek
Závislačka 3742 příspěvků 14.05.19 23:20

A jak si představuješ ubytování v klidu, když chceš vyžití pro děti? Tohle se vždy bude vylučovat. Shodou okolností máme obdobně staré děti a jedeme do obdobné destinace, ve stejném termínu, konkrétní tip už ti nedám, protože období koncem června jsme našli poslední volnou vilu s blízkým vstupem do moře před 14 dny a včera museli uhradit. Do poslední chvíle jsme čekali, zda nebude ještě něco vhodnějšího, neuvolnilo se vůbec nic a Tip je pouze takový, že Bol je komerční a proflakly, takže tam moc klidu nezažiješ. Sutivan by měl být méně komerční a klidnější. Bol byl i cenově drahý. Z čeho já mám největší obavu je počasí.

hankacd
Kecalka 196 příspěvků 14.05.19 23:45

My jsme bydleli dvakrát v Postiře, tam teda borovice nebyly, ale jezdili jsme okolo vesnice Splitska a tam se mi to zdálo docela fajn. Na Bol se dá jet jenom na výlet, pro rodinu s dětmi je to moc rušné a drahé letovisko.

Trojlístek
Závislačka 3742 příspěvků 14.05.19 23:57

@hankacd a v té Postiře je to prosím jaké? Měli bychom se motat někde poblíž, to jsem zapomněla napsat. Myslíš, že to počasí bude konec června začátek července teplé? To mě tíží víc než celé ubytování.

Katka II
Povídálka 37 příspěvků 15.05.19 00:11

Už jsem se asi rozhodla pro Sutivan, co tak pročítám. Akorát nevím do jaké části, aby pěkná pláž nebyla daleko. Máme rádi stín, borovice jsou nutností. Jinak na dět. hřiště se klidně projdeme, ale nechtěla bych bydlet u rušné cesty. Co se týče počasí, tak obavy nemám. Vloni jsme byli ve stejnou dobu v Tučepech a až na 2 dny bylo počasí krásné. Přehnala se však studená fronta a moře bylo ledové, ale s tím už trochu počítám :-). Nemáte prosím někdo kontakt na ubytování, kde jste byli spokojení.

hankacd
Kecalka 196 příspěvků 15.05.19 06:23

@Trojlístek v Postire hodně záleží na tom, ve které části jste ubytovaní. my jsme byli nejdřív u pláže z velkých kamenů, to nebylo nic moc, než jsme objevili lepší. jinak městečko je pěkné, je tam zázemí ( obchody, restaurace atd) ale i klid, co kdo potřebuje.

mofiz
Závislačka 2735 příspěvků 15.05.19 13:00

.

Váš příspěvek
Reklama